2022. október 21.
OB I: A Szentessel játszik itthon női csapatunk
A bajnokság harmadik fordulójában az eddig veretlen hölgyek a Szentest fogadják.

Két magabiztos győzelem után a Szentes érkezik a Népligetbe péntek este a női vízilabda-bajnokságban. Következő ellenfelünk eddig nem szerzett pontot, a BVSC és az Eger is négy-négy góllal győzte le. Ezek alapján ez lesz csapatunk eddigi legkomolyabb erőpróbája, hiszen sem a III. Kerületi TVE (20-6), sem a Szeged (16-7) nem jelentett akadályt.

A játék képe és a csapattá formálódás már egy másik kérdés, hiszen több új érkezője van a Fradinak. Gerendás György vezetőedző és stábja alig több, mint egy hónapja tud a teljes kerettel együtt dolgozni. A bajnokság mellett pedig már a Magyar Kupa- és a Bajnokok Ligája-küzdelmek is a láthatáron vannak. A kupában november 11-én játsszuk első negyeddöntőnket a Dunaújváros ellen, a párharc a rá következő napon zárul a visszavágóval. A BL-ben pedig november 17-én mutatkozik be női csapatunk.

A péntek esti bajnoki mérkőzés 20.30-kor kezdődik, melyre a belépés ingyenes, szeretettel várjuk szurkolóinkat!

Elnöki elismerő oklevél vb-ezüstérmes női pólósainknak

Kiss Emma, Szalkai Hanga és Füle Barbara a 2024 nyári törökországi vb-n ért el szép sikert – VIDEÓ!

Eb-ezüstérmes az U19-es leány válogatott

Az FTC-nevelésű Gulyás-Oldal Emmával a soraiban Eb-ezüstérmet szerzett az U19-es magyar vízilabda-válogatott.

Párizs 2024: Négy FTC-játékos utazhat az olimpiára

Kurucz-Gurisatti, Leimeter, Neszmély és Vályi is ott van a magyar vízilabda-válogatottban.

Vb-ezüstérmes az U16-os válogatott

Három FTC-játékossal a keretben vb-ezüstérmet szerzett az U16-os magyar leány vízilabda-válogatott.

Ezüstérmes a női válogatott az athéni tornán

Három győzelemmel és egy vereséggel zártuk az olimpiai felkészülési Thetis-kupát.

Olasz klasszist igazoltunk

A vb-bronzérmes Valeria Palmieri az FTC-Telekom női vízilabdacsapatának ötödik nyári igazolása.

Négy FTC-játékos küzdhet tovább az olimpiáért

16 fős csapattal folytatja felkészülését a párizsi olimpiára a magyar női vízilabda-válogatott.

Könnyed győzelem a felkészülési meccsen

Kimagasló harmadik negyeddel 14-7-re nyerni tudott az olimpiára készülő magyar női válogatott Kanada ellen.