2022. augusztus 31.
Döntetlennel is csoportelső az FTC Masters
Fordulatos mérkőzésen, pontosztozkodás az ex-olimpikonokkal felálló moldáv csapat ellen a Masters Eb-n.

Szépen felépítette a meccset a Fradi 50+ csapata a moldávok ellen, a vezetés megszerzése után magabiztosan őrizte azt, sőt, a félidőig három értékesített emberelőnnyel és egy centergóllal 4-1-re sikerült meglépnie.

A harmadik negyedben felzárkóztak a moldávok, majd a záró játékrészben, három perccel a vége előtt ki is egyenlítettek (5-5). Csapó István révén azonban ismét a Fradinál volt az előny, de másfél perc volt hátra, amikor újból döntetlent mutatott az eredményjelző. Az utolsó percben időt kért az Imperial Sport, az akciójukat Nyíri Zoltán akasztotta meg, így végül maradt a döntetlen.

Ezzel az eredménnyel mindkét csapat a legjobb nyolc közé jutott, az FTC Masters csütörtök délelőtt a spanyol Real Canoe ellen juthat be az elődöntőbe.

Mesterek Európa-bajnoksága, 50+ korosztály, Róma

Imperial Sport (moldáv)-FTC Masters 6-6 (1-3, 0-1, 2-1, 3-1)
Az FTC Masters gólszerzői: Dongó 2, Csapó, Csányi, Dr. Deák, Dr. Tóth F. 1-1.

A csoport végeredménye

1. FTC Masters 3p (+3)
2. Imperial Sport 3p (+2)
3. Uerdingen 0p

A következő mérkőzés

2022.09.01., 11.30: FTC Masters-Real Canoe (spanyol)

Manhercz visszatért, könnyed győzelem a Népligetben

Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 21-7-re nyert a bajnokságban a Kaposvár ellen.

Három Kaposvár-meccsel készülünk a BL-re

A szombati bajnokin visszatér az FTC-Telekom Waterpolo csapatába a sérüléséből felépülő Manhercz Krisztián.

Dusan Mandics szerződést hosszabbított az FTC-vel!

A háromszoros olimpiai bajnok szerb vízilabdázó boldogan marad klubunknál 2027 nyaráig – VIDEÓ!

Hatalmas győzelem a BL-rangadón

Rossz kezdés után fantasztikus játékkal nyert az FTC-Telekom a Radnicski Kragujevac otthonában.

BL-csúcsrangadó a szerb katlanban

A címvédő FTC-Telekom az olimpiai bajnokokkal felálló Radnicski Kragujevac otthonában folytatja a csoportkört.