2020. szeptember 30.
Verrasztó Evelyn két aranyat nyert a Hód Faktor Kupán
Klasszis úszónk 200 méter pillangón és háton győzött • Nagy Réka is behúzott egy ezüstérmet.

A hétvégén Hódmezővásárhelyen rendezték meg XII. Aréna Hód Faktor Kupát, amelyen az FTC két úszója, Verrasztó Evelyn (a képen) és Nagy Réka is indult. Evelyn 200 méter háton és 200 méter pillangón is aranyérmet nyert a 2002 és idősebb korosztályban. Réka a 2003-2004-es korcsoportban szerepelt és 200 méter pillangón ezüstérmes lett, míg 200 gyorson a negyedik helyen csapott célba.

Kiváló edzővel és Eb-ezüstérmes úszóval erősítünk

Az FTC-ben folytatja karrierjét Plagányi Zsolt mesteredző, valamint Kovács Benedek hátúszó.

Németh: „Minden adott, hogy jó eredményeket érjünk el”

Eb-győztes úszónk, Németh Nándor remek első benyomásokat szerzett a Fradiban - VIDEÓ!

Európa-bajnok olimpikon úszóval erősít a Fradi

A kétszeres vb-bronzérmes, Európa-bajnok Németh Nándor az FTC-ben folytatja pályafutását.

„Óriási élmény egy ilyen nagy klubhoz tartozni”

Az olimpiai aranyérmes nyílt vízi úszó, Rasovszky Kristóf elmondta, alig várja, hogy edzésbe álljon – VIDEÓ!

Olimpiai bajnok nyílt vízi úszóval erősített a Fradi

A kétszeres világ- és háromszoros Európa-bajnok Rasovszky Kristóf az FTC-ben folytatja pályafutását.

Fiatal világsztárral erősített az FTC

Az olimpiai bronzérmes, kétszeres Európa-bajnok úszó, Betlehem Dávid a Ferencvárosban folytatja pályafutását.

Úszótanfolyamok az FTC-nél

A gyermekek négy csoportban kezdhetik meg a tanulást, tudásszintjüknek megfelelően, kezdőtől a haladóig.

Tíz érem a Gyermek Országos Bajnokságról

Az FTC úszói öt-öt ezüstöt és bronzot nyertek a hódmezővásárhelyi magyar bajnokságon.