2020. március 5.
Végső búcsú Székely Évától
Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Február 29-én, 92. életévében elhunyt Székely Éva, a Ferencvárosi Torna Club egykori olimpiai bajnok úszója. A Nemzet Sportolója címmel is kitüntetett klasszisunkat március 11-én, szerdán, 14 órakor a Farkasréti temetőben helyezik végső nyugalomra.

Székely Éva emlékét örökké megőrizzük!

Kiváló edzővel és Eb-ezüstérmes úszóval erősítünk

Az FTC-ben folytatja karrierjét Plagányi Zsolt mesteredző, valamint Kovács Benedek hátúszó.

Németh: „Minden adott, hogy jó eredményeket érjünk el”

Eb-győztes úszónk, Németh Nándor remek első benyomásokat szerzett a Fradiban - VIDEÓ!

Európa-bajnok olimpikon úszóval erősít a Fradi

A kétszeres vb-bronzérmes, Európa-bajnok Németh Nándor az FTC-ben folytatja pályafutását.

„Óriási élmény egy ilyen nagy klubhoz tartozni”

Az olimpiai aranyérmes nyílt vízi úszó, Rasovszky Kristóf elmondta, alig várja, hogy edzésbe álljon – VIDEÓ!

Olimpiai bajnok nyílt vízi úszóval erősített a Fradi

A kétszeres világ- és háromszoros Európa-bajnok Rasovszky Kristóf az FTC-ben folytatja pályafutását.

Fiatal világsztárral erősített az FTC

Az olimpiai bronzérmes, kétszeres Európa-bajnok úszó, Betlehem Dávid a Ferencvárosban folytatja pályafutását.

Úszótanfolyamok az FTC-nél

A gyermekek négy csoportban kezdhetik meg a tanulást, tudásszintjüknek megfelelően, kezdőtől a haladóig.

Tíz érem a Gyermek Országos Bajnokságról

Az FTC úszói öt-öt ezüstöt és bronzot nyertek a hódmezővásárhelyi magyar bajnokságon.