2021. november 14.
Remek szereplések a rövidpályás OB negyedik napján
Mihályvári-Farkas Viktória 1500 gyorson nyert ezüstöt, Szabó Norbert és Mészáros Dániel 200 gyorson bronzot.

November 11-e és 14-e között Kaposváron rendezték meg a XVII. Országos Rövidpályás Bajnokságot, ahol több fradista is rajtkőre állt. A legjobb helyezést azonban kétség kívül Eb-ezüstérmes fiatal úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória érte el, aki a 800 méter gyorson nyert aranya, és 400 vegyesen elért ezüstérme után az 1500 méteres gyorsúszás döntőjében Késely Ajna mögött a második helyen ért célba.

A hölgyeknél Szokol Szonja volt még érdekelt a 100 méteres pillangón, ahol 59,68-as idejével az ötödik helyet szerezte meg.

A férfiaknál több ferencvárosi sportoló is érdekelt volt. Az 50 méteres mellúszásban Hímer Krisztián nyolcadik lett, míg 100 pillangón a B-döntő harmadik helyén végzett. A 800 gyors fináléjában Tabi Zoltán a 9., Gálicz László a 10., míg Török Dominik Márk a 12. helyet szerezte meg.

200 gyorson még bőven voltak izgalmak, ugyanis Szabó Norbert és Mészáros Dániel századra pontos idővel, 1.45:97-tel ért célba, így mindketten a harmadik helyen zárták a rövidpályás ob negyedik napját.

Tíz érem a Gyermek Országos Bajnokságról

Az FTC úszói öt-öt ezüstöt és bronzot nyertek a hódmezővásárhelyi magyar bajnokságon.

FTC-arany és -bronz 1500 méteren

Mihályvári-Farkas első, Fábián harmadik helyen ért célba Szegeden.

Eb után ob-arany: Fábián Betti magyar bajnok!

Az FTC úszója a nyíltvízi országos bajnokságon 10 kilométeren nyert aranyérmet.

Fábián Bettina az Eb után az olimpián is nagyot alkotna

Nyíltvízi úszónk arany- és bronzéremmel térhetett haza az Eb-ről.

Mihályvári-Farkas: Nem sikerült a kvótaszerzés

Úszónk negyedikként zárt 1500 méteren az Európa-bajnokságon.

Úszó Eb: Mihályvári-Farkas Viktória döntős 1500 méteren

Egyesületünk úszója péntek este döntőzik Belgrádban.

Úszó Eb: nincs ferencvárosi döntős az első két nap után

Gálicz László 800, Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen maradt le a fináléról a belgrádi kontinensviadalon.

Az Európa-bajnok Fábián Bettina: „Már tarthatnak tőlem”

Az Eb-n két érmet nyerő úszónk alig várja, hogy a felkerüljön a neve a népligeti márványtáblára – INTERJÚ!