2021. november 29.
Két tucat éremmel zárták úszóink a Budapest Kupát
Az utánpótlás-versenysorozat záró fordulójában is kitettek magukért az FTC fiatal sportolói.

A Tüske Uszodában rendezték meg az utánpótlás úszók Budapest Kupájának 4. fordulóját. Az FTC szakosztálya népes versenyzői csapattal indult. Tehetséges úszóink összesen 24 érmet, köztük hat aranyat, nyolc ezüstöt és tíz bronzot nyertek. Az összesített FINA-pontversenyben a fiúk 2010-es korosztályában Márton Levente, míg a 2006-osok között Rieger Örs a második helyen végzett.

A teljes eredménysort ITT böngészheti.

Kiváló edzővel és Eb-ezüstérmes úszóval erősítünk

Az FTC-ben folytatja karrierjét Plagányi Zsolt mesteredző, valamint Kovács Benedek hátúszó.

Németh: „Minden adott, hogy jó eredményeket érjünk el”

Eb-győztes úszónk, Németh Nándor remek első benyomásokat szerzett a Fradiban - VIDEÓ!

Európa-bajnok olimpikon úszóval erősít a Fradi

A kétszeres vb-bronzérmes, Európa-bajnok Németh Nándor az FTC-ben folytatja pályafutását.

„Óriási élmény egy ilyen nagy klubhoz tartozni”

Az olimpiai aranyérmes nyílt vízi úszó, Rasovszky Kristóf elmondta, alig várja, hogy edzésbe álljon – VIDEÓ!

Olimpiai bajnok nyílt vízi úszóval erősített a Fradi

A kétszeres világ- és háromszoros Európa-bajnok Rasovszky Kristóf az FTC-ben folytatja pályafutását.

Fiatal világsztárral erősített az FTC

Az olimpiai bronzérmes, kétszeres Európa-bajnok úszó, Betlehem Dávid a Ferencvárosban folytatja pályafutását.

Úszótanfolyamok az FTC-nél

A gyermekek négy csoportban kezdhetik meg a tanulást, tudásszintjüknek megfelelően, kezdőtől a haladóig.

Tíz érem a Gyermek Országos Bajnokságról

Az FTC úszói öt-öt ezüstöt és bronzot nyertek a hódmezővásárhelyi magyar bajnokságon.