2020. március 9.
Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből
Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

A hétvégén a Tüske uszodában rendezték meg az utánpótlás úszók Budapest Kupájának első fordulóját, illetve az Utánpótlás Versenyt. Az FTC mindkét viadalon népes csapattal indult, amelynek fiataljai kitettek magukért. Az Utánpótlás Versenyen két arany-, három ezüst-, és négy bronzérmet nyertek a fradisták, míg a Budapest Kupán három második és két harmadik helyezést szereztek a gyerekek, így a Ferencváros összesen 14 éremmel zárta a két versenyt.

A Budapest Kupa első fordulójának részletes eredményeit ITT, míg az Utánpótlás Verseny eredménylistáját IDE kattintva nézheti meg.

Úszótanfolyamok az FTC-nél

A gyermekek négy csoportban kezdhetik meg a tanulást, tudásszintjüknek megfelelően, kezdőtől a haladóig.

Tíz érem a Gyermek Országos Bajnokságról

Az FTC úszói öt-öt ezüstöt és bronzot nyertek a hódmezővásárhelyi magyar bajnokságon.