2021. október 25.
Hosszútávúszó OB: a zárónapon is remekeltek a fradisták
Az FTC úszói három dobogós helyezéssel fejezték be a szegedi versenyt.

Október 24-én, azaz az idei Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokság befejező napján az ötkilométeres számokat rendezték meg Szegeden. Az FTC versenyzői vasárnap is remekeltek: felnőtt kategóriában Gálicz Péter harmadik, Székelyi Dániel pedig ötödik lett. Az U16-U17-es korosztályban Gálicz László győzött, így országos bajnok, a borítóképünkön látható Mészáros Dániel harmadikként zárt, míg Versitz Ákos a hatodik helyen végzett. Szívből gratulálunk versenyzőinknek és edzőinknek, Formaggini Lászlónak és Kutasi Gergelynek!

A hosszútávúszók 2021-es medencés országos versenyének korábbi eredményeiről ITT és ITT olvashatnak!

1500-on is országos bajnok Mihályvári-Farkas Viktória

Eb-ezüstérmes úszónk az ifik között mindenkit maga mögé utasított.

Mihályvári-Farkas Viktória hosszútávon lett bajnok

Fiatal tehetségünk jobb időt úszott, mint a felnőtt kategória győztese.

Az olimpiai bajnok Rasovszky: „Vannak további céljaim”

Nyílt vízi úszónk kikapcsolódásként túrázni jár, és már a Népligettel is ismerkedik – VIDEÓ!

Kiváló edzővel és Eb-ezüstérmes úszóval erősítünk

Az FTC-ben folytatja karrierjét Plagányi Zsolt mesteredző, valamint Kovács Benedek hátúszó.

Németh: „Minden adott, hogy jó eredményeket érjünk el”

Eb-győztes úszónk, Németh Nándor remek első benyomásokat szerzett a Fradiban - VIDEÓ!

Európa-bajnok olimpikon úszóval erősít a Fradi

A kétszeres vb-bronzérmes, Európa-bajnok Németh Nándor az FTC-ben folytatja pályafutását.

„Óriási élmény egy ilyen nagy klubhoz tartozni”

Az olimpiai aranyérmes nyílt vízi úszó, Rasovszky Kristóf elmondta, alig várja, hogy edzésbe álljon – VIDEÓ!

Olimpiai bajnok nyílt vízi úszóval erősített a Fradi

A kétszeres világ- és háromszoros Európa-bajnok Rasovszky Kristóf az FTC-ben folytatja pályafutását.