2019. június 10.
Biczó egy arany-, Verrasztó két ezüstérmet szerzett
Az FTC úszói három éremmel zárták a Mare Nostrum versenysorozat első, monacói állomását.

A hét végén Monte-Carlóban rendezték az úszók nagymedencés versenysorozatának, a Mare Nostrumnak az első állomását. Az FTC válogatott úszóinak egy része háromhetes magaslati edzőtábor lezárásaként indult a versenyen.

A legjobb eredményt Biczó Bence érte el, aki fő számában, 200 pillangón a dobogó legfelső fokára állhatott, megelőzve klubtársát, Verrasztó Dávidot. Európa-bajnok klasszisunk még egy ezüstérmet szerzett a kétnapos viadalon, 400 vegyesen, ahol ezúttal kikapott a japán Szeto Daijától.

A nőknél Szilágyi Liliána és Verrasztó Evelyn is 200 m pillangón volt érdekelt, előbbi a negyedik, utóbbi a nyolcadik helyen zárt - érdekesség, hogy a dobogón volt két magyar versenyző is, Hosszú Katinka az első, Jakabos Zsuzsanna a harmadik helyen ért célba.

FTC-arany és -bronz 1500 méteren

Mihályvári-Farkas első, Fábián harmadik helyen ért célba Szegeden.

Eb után ob-arany: Fábián Betti magyar bajnok!

Az FTC úszója a nyíltvízi országos bajnokságon 10 kilométeren nyert aranyérmet.

Fábián Bettina az Eb után az olimpián is nagyot alkotna

Nyíltvízi úszónk arany- és bronzéremmel térhetett haza az Eb-ről.

Mihályvári-Farkas: Nem sikerült a kvótaszerzés

Úszónk negyedikként zárt 1500 méteren az Európa-bajnokságon.

Úszó Eb: Mihályvári-Farkas Viktória döntős 1500 méteren

Egyesületünk úszója péntek este döntőzik Belgrádban.

Úszó Eb: nincs ferencvárosi döntős az első két nap után

Gálicz László 800, Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen maradt le a fináléról a belgrádi kontinensviadalon.

Az Európa-bajnok Fábián Bettina: „Már tarthatnak tőlem”

Az Eb-n két érmet nyerő úszónk alig várja, hogy a felkerüljön a neve a népligeti márványtáblára – INTERJÚ!

Európa-bajnok a magyar nyíltvízi úszó vegyesváltó!

Fábián Bettinával a csapatban nyert aranyérmet a magyar csapat a belgrádi kontinensviadalon.