2022. november 19.
Az utolsó napon is sok Fradi-döntős lesz az ob-n
Többek között Burián Katának, Mihályvári-Farkas Viktóriának és két váltónknak is drukkolhatunk.

Utolsó napjához érkezett az úszók rövidpályás országos bajnoksága Kaposváron. A délelőtt folyamán ezúttal is számos Fradi-sportoló állt rajtkőre az előfutamokban. Versitz Ákos 200m háton 22. lett, így nem jutott be a délutáni döntőbe, a hölgyeknél viszont Burián Kata a második legjobb idővel finalista, Mihályvári-Farkas Viktória pedig a 14. helyen zárt. Gálicz Lászlónak drukkolhatunk majd a 800 gyors döntőjében, míg a lányoknál Mihályvári-Farkas Viktória a legjobb idővel kvalifikált délutánra a számban, de lesz még egy fradista a mezőnyben, ugyanis Fábián Bettina is döntőzik ezen a távon. Férfi 50 mellen Kutasi Máté összesítésben a 10. helyen végzett, így lemaradt a döntőről, míg a 4x200-as férfi gyorsváltónk Szűcs Ádám Zoltánnal, Versitz Ákossal, Gálicz Lászlóval és Mészáros Dániellel a harmadik legjobb eredménnyel bejutott a fináléba, ahogyan a női kvartettünk is, hiszen Fábián Bettina, Burián Kata, Orbán Boróka, Mihályvári-Farkas Viktória is fináléba vitte a Fradi-váltót.

A döntőkre délután 17.00-től kerül sor.

FTC-arany és -bronz 1500 méteren

Mihályvári-Farkas első, Fábián harmadik helyen ért célba Szegeden.

Eb után ob-arany: Fábián Betti magyar bajnok!

Az FTC úszója a nyíltvízi országos bajnokságon 10 kilométeren nyert aranyérmet.

Fábián Bettina az Eb után az olimpián is nagyot alkotna

Nyíltvízi úszónk arany- és bronzéremmel térhetett haza az Eb-ről.

Mihályvári-Farkas: Nem sikerült a kvótaszerzés

Úszónk negyedikként zárt 1500 méteren az Európa-bajnokságon.

Úszó Eb: Mihályvári-Farkas Viktória döntős 1500 méteren

Egyesületünk úszója péntek este döntőzik Belgrádban.

Úszó Eb: nincs ferencvárosi döntős az első két nap után

Gálicz László 800, Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen maradt le a fináléról a belgrádi kontinensviadalon.

Az Európa-bajnok Fábián Bettina: „Már tarthatnak tőlem”

Az Eb-n két érmet nyerő úszónk alig várja, hogy a felkerüljön a neve a népligeti márványtáblára – INTERJÚ!

Európa-bajnok a magyar nyíltvízi úszó vegyesváltó!

Fábián Bettinával a csapatban nyert aranyérmet a magyar csapat a belgrádi kontinensviadalon.