2020. október 13.
29 érmet nyertek úszóink a rangos nemzetközi versenyen
Az FTC versenyzői 10 aranyat, hét ezüstöt és 12 bronzot szereztek patinás hódmezővásárhelyi viadalon.

Rangos nemzetközi úszóversenyt rendeztek a hétvégén Hódmezővásárhelyen. A V. Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupán az FTC szakosztályának utánpótlás versenyzői indultak.

Úszóink egészen kiválóan szerepeltek a viadalon, ugyanis összesen 29 érmet köztük 10 aranyat, hét ezüstöt és 12 bronzot nyertek az egyéni és váltóversenyek során. A részletes eredményeket ITT böngészheti, míg a versenyről további képeket ITT talált.

Rasovszky Kristóf a MÚSZ Sportolói Bizottságának elnöke

A Ferencvárosi Torna Club olimpiai bajnok úszóját a honi szövetség ülésén bízták meg a feladattal.

Fábián Bettina ötödik a Világkupán

Hosszú idő után szállt ismét versenybe úszónk Setubalban.

„Amikor először bejöttem, láttam, itt zajlik az élet”

Új úszóigazolásaink is belecsaptak - Németh Nándorral és Kovács Benedekkel indítottuk a napot - VIDEÓ

82 érmet, köztük 26 aranyat nyertek úszóink

A Budapest Kupa 4. fordulójában az FTC a harmadik helyen végzett az éremtáblázaton.

Az olimpiai bajnok Rasovszky: „Vannak további céljaim”

Nyílt vízi úszónk kikapcsolódásként túrázni jár, és már a Népligettel is ismerkedik – VIDEÓ!

Kiváló edzővel és Eb-ezüstérmes úszóval erősítünk

Az FTC-ben folytatja karrierjét Plagányi Zsolt mesteredző, valamint Kovács Benedek hátúszó.

Németh: „Minden adott, hogy jó eredményeket érjünk el”

Eb-győztes úszónk, Németh Nándor remek első benyomásokat szerzett a Fradiban - VIDEÓ!

Európa-bajnok olimpikon úszóval erősít a Fradi

A kétszeres vb-bronzérmes, Európa-bajnok Németh Nándor az FTC-ben folytatja pályafutását.