2022. március 30.
Remek szezonkezdés a Sport XXI Regionális Döntőn
Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz.

Március utolsó vasárnapján a Margitsziget adott otthont a Sport XXI Aquatlon döntőnek, ahol fiatal versenyzőink most is bizonyították, hogy komoly eredmények várhatóak el tőlük a szezon folyamán.

Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz. A legfiatalabbaknál kiváló futásának köszönhetően Zlatnik-Erdők Andor egyéni második, míg  újonc 1. fiaink csapatban arany-, illetve ezüstérmet szereztek.

Újonc 2. kategóriában Kukucska Benett és Gyalog Adél arany-, Martis Ádám és Stock Petra ezüst-, míg Makai Kinga bronzérmet szerzett. Csapatban a lányok a dobogó első illetve harmadik fokát is kibérelték, míg a fiúk a második hellyel büszkélkedhettek.

A gyermekeknél Plézer Patrik első, Gyalog Ákos második, míg Deli András harmadik lett, míg csapatban a trió második helyezést ért el.

A serdülőknél Szombathelyi Szonja mindkét számban kiválóan teljesítve az első, míg Geri Alíz harmadik lett, csapatban a lányok és a fiúk is ezüstéremmel a nyakukban térhettek haza.

Külön gratulálunk a 2015 ifjú versenyzőinknek, Kukucska Nolen és Gyalog Vince is kiválóan szerepeltek első aquatlon versenyükön!

Abszolút ezüstérem az Öreg-tó partjáról

Berekméri Levente a rekkenő hőségben is remekül versenyezve állhatott fel a dobogó második fokára Tatán.

Világkupa-győztes az FTC versenyzője

Paratriatlonozónk, Lévay Petra aranyérmes lett a Világkupa-sorozat tatai állomásán.

Triatlonosaink nemzetközi szintérre léptek

Hétvégén Tiszaújváros adott otthont az Utánpótlás Gálának, Junior Európa Kupának és Elit Világ Kupának.

Triatlon: bajnok lett a gyermekcsapatunk

Szuper sprint triatlon-ranglistát, illetve mix váltó csapat országos bajnokságot rendeztek.

Frissítő aranyeső a balatoni hőségben

Az elmúlt hétvégén Keszthelyen lezajlott a középtávú triatlonosok első igazi próbatétele az idei szezonban.

Remek szereplés a rangos szerbiai versenyen

Ifi korosztályú triatlonos kiválóságunk, Kendeh Sebestyén a Silver Lake junior Európa-kupán állt rajthoz.

Triatlon: világszerte kiváló eredmények versenyzőinktől

Üzbegisztánban, Ausztriában, Szlovákiában és Magyarországon is remekül szerepeltünk.

Fiatal sportolóink ismét az ország legjobbjai lettek

Ismét országos bajnokságon vettek részt triatlon szakosztályunk fiatal versenyzői.