2020. június 30.
Gyönyörű érem lett a fradista „vasemberek” jutalma
Az FTC triatlonosai 9 érmet, köztük négy aranyat, egy ezüstöt és négy bronzot szereztek a kaposvári hétvégén.

A koronavírus-járvány miatti intézkedések feloldásával a hétvégén az eXtremMan versenyekkel megkezdődhetett a triatlonosok szezonja Kaposváron. Az eXtreme Man 25.75-ös versenyen minden ferencvárosi triatlonos érmet nyert a korosztályában. A seniorok között aranyérmes Nagy Gabriella a 40-44 évesek között lett első, csak úgy, mint Vadai Mónika (45-49) és Csőgör Brigitta (12-13), míg Stefán Gábor (40-44) a harmadik helyen végzett.

Az 51.5-ös viadalon szintén a korosztályokban remekeltek a fradisták. Kovács István (50-54) ezüst-, míg Rottek Máté (25-29) bronzérmes lett.

Az eXtremeMan 113 középtávú amatőr kupán a Fradi váltója, az RTC D. Nagy Dániellel és Pajor Petúrral bronzérmet szerzett, míg a nőknél a senior korosztályban szereplő Sőr Mariann szintén a dobogó legalsó fokára állhatott fel. Az FTC triatlonosai kilenc érmet, köztük négy aranyat, egy ezüstöt és négy bronzot szereztek a kaposvári hétvégén.

FÉRFI
Abszolút: 9. Rottek Máté, 11. Pangl Ádám, 33. Irimi Norbert, 34. Kovács István, 82. Heffter Zsombor

eXtremeMan 113 Kaposvár 2020
Váltó: 3. RTC (D. Nagy Dániel, Pajor Petúr), 4. Ladikosok (Ruzicska Péter, Kassai Álmos, Máté Barnabás)
FÉRFI
Abszolút: 8. Rottek Máté, 32. Mikonya Nándor, 72. Mándli Tamás, 120. Barát Imre, 136. Szecsei József, 145. Jánosi Balázs

Abszolút ezüstérem az Öreg-tó partjáról

Berekméri Levente a rekkenő hőségben is remekül versenyezve állhatott fel a dobogó második fokára Tatán.

Világkupa-győztes az FTC versenyzője

Paratriatlonozónk, Lévay Petra aranyérmes lett a Világkupa-sorozat tatai állomásán.

Triatlonosaink nemzetközi szintérre léptek

Hétvégén Tiszaújváros adott otthont az Utánpótlás Gálának, Junior Európa Kupának és Elit Világ Kupának.

Triatlon: bajnok lett a gyermekcsapatunk

Szuper sprint triatlon-ranglistát, illetve mix váltó csapat országos bajnokságot rendeztek.

Frissítő aranyeső a balatoni hőségben

Az elmúlt hétvégén Keszthelyen lezajlott a középtávú triatlonosok első igazi próbatétele az idei szezonban.

Remek szereplés a rangos szerbiai versenyen

Ifi korosztályú triatlonos kiválóságunk, Kendeh Sebestyén a Silver Lake junior Európa-kupán állt rajthoz.

Triatlon: világszerte kiváló eredmények versenyzőinktől

Üzbegisztánban, Ausztriában, Szlovákiában és Magyarországon is remekül szerepeltünk.

Fiatal sportolóink ismét az ország legjobbjai lettek

Ismét országos bajnokságon vettek részt triatlon szakosztályunk fiatal versenyzői.