2024. augusztus 10.
Muszukajav Iszmail a bronzéremért harcolhat Párizsban
Birkózónk nagyot harcolt iráni ellenfele ellen, de nem tudott győzni, így vasárnap a bronzért száll harcba.

Amint arról korábban beszámoltunk, klubunk szabadfogású birkózója, a világ-és Európa-bajnok Muszukajev Iszmail a nyolcaddöntőben a kirgiz Ernazar Akmatalievet győzte le 11-0-ra, majd a negyeddöntőben az azeri Haji Aliyev sem jelentett akadályt (10-3), így az elődöntőben az iráni Rahman Amouzadkhalili ellen az olimpiai döntőbe jutásért lépett szőnyegre Párizsban.

Egypercnyi kemény küzdelem után az iráni került négypontos előnybe, majd újabb egy perccel később egy szép forgatással nyolcpontosra növelte az előnyét, majd még kettőt begyűjtött, így 10-0-ra győzött. A vereség után Muszukajev Iszmail augusztus 11-én, vasárnap a bronzmérkőzésen lesz érdekelt.

Óriási ováció fogadta a Párizsból hazatérő sportolókat

Olimpikonjainkat több százan várták a Puskás Arénánál.

Hat magyar arany, összesen 19 érem!

Magyarország 6 aranyat, 7 ezüstöt és 6 bronzot nyert a párizsi olimpián, ezzel 14. lett az éremtáblázaton.

Mandics olimpiai arannyal tér vissza a Fradiba

Sorozatban harmadszor nyerte meg az olimpiát a szerb férfi vízilabda-válogatott. Mandics lett a gólkirály!

Muszukajev Iszmail ötödik lett az olimpián

Birkózónk az albán Islam Dudaevvel mérkőzött meg a bronzmeccsen.

Fájó vereség - olimpiai negyedik a férfi válogatott

Ötméterespárbaj után 11-8-ra kikapott a bronzmeccsen a magyar vízilabda-válogatott az Egyesült Államok ellen.

Nekik szurkolhatunk ma Párizsban – augusztus 11.

Férfi pólósainkért és birkózónk sikeréért szoríthatunk ezen a napon.

Klujber az olimpia álomcsapatában

Női kézilabdacsapatunk kiválósága 38 góljával a torna harmadik leggólerősebb játékosa lett.

Gurisatti vezérletével megvan az 5. hely az olimpián

Ötméterespárbaj után 15-12-re nyert a magyar női vízilabda-válogatott Olaszország ellen a helyosztón.