2021. szeptember 18.
UP: Nagy sikerrel zajlottak partnerkapcsolati tornáink
Az U11-es és az U9-es eseményen is remek megoldásokat és gólokat láthattak a kilátogatók.

Az elmúlt hétvégéken két utánpótlás tornát is rendeztek az FTC és a partnercsapatai részére. Szeptember 5-én az U11-es fiatalok mérhették össze tudásukat. Az eseményen 16 egyesület közel 200 sportolója vett részt. Az időjárás nem volt kedvező, hiszen perzselő volt a forróság, ám mindez a pályán nem látszott, a fiatalok jó iramú mérkőzéseket játszottak, amelyeken sok szép megoldás és gól született. Végül a tornát a Kecskeméti Labdarúgó Akadémia nyerte, míg mögötte az SC Sopron és a Vác VLSE végzett. A dobogós helyen végző csapatok tagjai éremmel a nyakukban távozhattak, illetve a győztes a vándor kupát is haza vihette.

Egy héttel később, szeptember 12-én az U9-es korosztályban rendeztek tornát, ahová 12 egyesület közel 120 labdarúgója jött el. A kilátogató érdeklődők, a szakemberek és a szülők is izgalmas, jó mérkőzéseket láthattak ezen a napon. A tornát az SC Sopron csapata nyerte, akik így elnyerték a vándor kupát, míg a második helyen a II. Kerület UFC, a harmadikon pedig a Fradi U8-as csapata zárt.

UP: gólgazdag bajnoki meccset vívott az U14

A múlt hétvége mérlege egy győzelem és négy döntetlen a labdarúgó utánpótlásban.

UP: Veretlen hétvége

Két győzelem és egy döntetlen csapataink mérlege az utánpótlásban.

UP: óriási fordítás a U19-ben

A múlt hétvégén négy utánpótlás labdarúgócsapatunk is pályára lépett.

UP: kiszakadt a gólzsák az U14-ben

A hétvégén négy győzelmet arattak utánpótlás labdarúgócsapataink.

UP: Fordulatos meccset nyert az U19

Két-két győzelem és egy vereség a hétvége mérlege a labdarúgó utánpótlásban.

UP: Egy pontot szereztünk

A hétvégén négy csapatunk is pályára lépett a labdarúgó utánpótlásban.

U15: hetedik hely az ausztriai tornán

U15-ös játékosaink a holland Ajax Amszterdam akadémistáit előzték meg a rangos nemzetközi tornán.