2024. október 21.
UP: kiütötte ellenfelét az U19
Három győzelem és egy-egy döntetlen és vereség a hétvége mérlege a labdarúgó utánpótlásban.

U19
FTC-Illés Akadémia 6-0

Legidősebb korosztályos csapatunk a szombathelyi Illés Akadémiát fogadta a Népligetben. Kuznyecov Daniel a 20. percben megszerezte a vezetést, majd a 35. percben ismét betalált. A második félidőben Csánk-Takács Kristóf büntetőből tette még megnyugtatóbbá a mérkőzést. Pár perccel később Knáb Zsombor is feliratkozott a gólszerzők közé, a 77. percben pedig Kuznyecov megszerezte harmadik gólját a meccsen. A kegyelemdöfést Gólik Benjámin vitte be, ezzel csapatunk 6-0-ra győzött.

U17
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – FTC 2-1

Szegeden játszott U17-es csapatunk, ám a hazaiak 2-0-s előnyre tettek szert. Jármoljuk Alexander az 56. percben szépített, de több gól nem volt bennünk, így vereséget szenvedtünk.

U16
FTC-Vasas Kubala Akadémia 3-3

Egy korosztállyal lejjebb a Népligetben fogadtuk a Vasas Kubala Akadémiát. Már az első percben vezetést szereztünk Kiss Máté Dénes révén, majd gyorsan jött a második Fradi-gól, Stirb Krisztián talált be, a 34. percben pedig Czéh Barnabás 3-0-ra módosította az állást. A vendégek még az első félidő végén szépítettek, majd a folytatásban még kétszer bevették a kapunkat, így 3-3 lett a végeredmény.

U15
FTC- ETO FC Győr 3-0

U15-ös csapatunk az ETO FC Győrt fogadta a Népligetben. Lévai Ádám révén hamar előnybe kerültünk, majd Kőszegi Mátyás Nimród is betalált. A második félidőben még Lőrincz Bertalan is feliratkozott a gólszerzők közé, így 3-0-ra győztünk.

U14
FTC-Illés Akadémia 5-2

Legfiatalabb csapatunk az Illés Akadémiával mérkőzött hazai pályán. A vezetést a vendégek szerezték meg,  ám a rossz kezdés után a mieink négyszer is mattolták a szombathelyiek védelmét, Deák Olivér duplája mellett Palásthy Patrik és Csillag Dominik volt a gólszerzőnk. A mérkőzés utolsó részében még Nikodém Péter is betalált, a vendégek erejéből csak a szépítésre futotta, megérdemelt 5-2-es győzelmet arattunk.

Partnerkapcsolati konferenciát rendeztünk a Népligetben

Elméleti és gyakorlati előadásokat is tartott labdarúgó utánpótlásunk – VIDEÓ!

UP: gólgazdag bajnoki meccset vívott az U14

A múlt hétvége mérlege egy győzelem és négy döntetlen a labdarúgó utánpótlásban.

UP: Veretlen hétvége

Két győzelem és egy döntetlen csapataink mérlege az utánpótlásban.

UP: óriási fordítás a U19-ben

A múlt hétvégén négy utánpótlás labdarúgócsapatunk is pályára lépett.

UP: kiszakadt a gólzsák az U14-ben

A hétvégén négy győzelmet arattak utánpótlás labdarúgócsapataink.

UP: Fordulatos meccset nyert az U19

Két-két győzelem és egy vereség a hétvége mérlege a labdarúgó utánpótlásban.

UP: Egy pontot szereztünk

A hétvégén négy csapatunk is pályára lépett a labdarúgó utánpótlásban.

U15: hetedik hely az ausztriai tornán

U15-ös játékosaink a holland Ajax Amszterdam akadémistáit előzték meg a rangos nemzetközi tornán.