2023. szeptember 4.
Thomas Sowunmi triplájával nyertünk a szezonnyitón
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 3-0-ra győzött a Pénzügyőr ellen a bajnokság első fordulójában.

Szeptember 4-én, hétfőn öregfiúk labdarúgócsapatunk is megkezdte szereplésÉt az Öregfiúk I. osztályban. Dzurják József együttese a Pénzügyőr vendégeként lépett pályára.

Jól kezdtük a találkozót, mi domináltunk az első perctől kezdve. Völgyi remek csele és átadása után Thomas Sowunmi csukafejesével a vezetést is megszereztük (0-1). Nem kellett sokat várni a második FTC-gólra sem, ismét Thomas Sowunmi volt eredményes (0-2). Bár még voltak helyzeteink, újabb gól már nem született az első félidőben, így 2-0-s előnnyel mentünk a szünetre. A fordulás után az FTC ott folytatta, ahol az elsőben abbahagyta: Thomas Sowunmi meglőtte harmadik gólját is (0-3), amivel beállította a végeredményt.

A győztes szezonrajt után a triplázó Thomas Sowunmi értékelt.

- Ez volt az első forduló, az új szezon első meccse. Nem volt rossz, a helyzetkihasználásunkon van mÉg mit javítani, de kezdésnek ez a 3-0-s siker nem volt rossz. Örülök, hogy három gólt tudtam rúgni, de nem az a fontos, hogy ki lövi a gólokat, hanem hogy nyerjen a csapat. Ez volt a testvérem (Attila Sowunmi) első meccse az öregfiúkban, örülök, hogy egy ilyen összecsapáson tudott debütálni, boldog vagyok, hogy mellette játszhatok.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 2. forduló

Pénzügyőr – FTC 0-3 (0-2)

FTC: Sikur – Szekeres, Keller, Csiszár, Ujfalusi – Völgyi, A. Sowunmi – T. Sowunmi, Lisztes, Bubcsó – Palásthy
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzője: Thomas Sowunmi

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.

Futballgála a Fradival Ősiben

Veszprém vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Fradi-ünnep Beremenden, Kisalagon és Talloson

Nagy sikerrel és lankadatlan lelkesedéssel járja az országot a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Fradi-ünnep három vármegyében is

Három nap alatt Bátonyterenyére, Kisújszállásra és Sarkadkeresztúrra is ellátogatnak öregfiúink.

Bronzérmes lett öregfiúk labdarúgócsapatunk

A Dunaharaszti hazai 5-0-s legyőzésével biztosítottuk be harmadik helyünket a tabellán.