2023. október 9.
Öregfiúk: vereség a Honvéd ellen
Öregfiúk labdarúgócsapatunk sorozatban négy győzelem után kapott ki a Honvéd elleni bajnokin.

Sorozatban négy megnyert bajnoki mérkőzés után a Honvéd együttesét fogadta öregfiúk labdarúgócsapatunk az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban a bajnokság 7. fordulójában.

A Honvéd kezdte jobban a találkozót, ennek köszönhetően már a hatodik percben megszerezte a vezetést (0-1). Ezzel egyidőben Lisztest sérülés miatt le kellett cserélni, Lengyel érkezett a helyére. A 13. percben újabb kényszerű csere nehezítette helyzetünket, Dell'elce jelezte, hogy nem tudja folytatni a játékot, Kazi váltotta. A 27. percben megduplázta előnyét a Honvéd (0-2), így a félidőre 2-0-s vendég vezetéssel mentek a csapatok. A szünet után mindkét csapat nagyot harcolt, de a harmadik gólt a vendégek szerezték a 67. percben (0-3), ezzel pedig eldöntötték a három pont sorsát.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb október 16-án, hétfőn 17.00-tól a Halásztelki vendégként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 7. forduló

FTC-Honvéd 0-3 (0-2)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur - Ebedli (Ujfalusi, 50.), Dell'elce (Kazi, 13.), Fábio, Fehér Á. (Jáky, 70.) - Lazic, Schrancz - Palásthy (Szalai, 50.), Lisztes (Lengyel, 6.), Bubcsó - Béres (T. Sowunmi, a szünetben)
Vezetőedző: Dzurják József

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.

Futballgála a Fradival Ősiben

Veszprém vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Fradi-ünnep Beremenden, Kisalagon és Talloson

Nagy sikerrel és lankadatlan lelkesedéssel járja az országot a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Fradi-ünnep három vármegyében is

Három nap alatt Bátonyterenyére, Kisújszállásra és Sarkadkeresztúrra is ellátogatnak öregfiúink.

Bronzérmes lett öregfiúk labdarúgócsapatunk

A Dunaharaszti hazai 5-0-s legyőzésével biztosítottuk be harmadik helyünket a tabellán.