2024. október 21.
Öregfiúk: tízgólos meccsen nyertünk
Palásthy és Jovánczai duplázott, fordulatos, látványos meccsen múltuk felül a Mélykútot.

Október 21-én, hétfőn este a B&K Mélykút ellen mérkőzött öregfiúk labdarúgócsapatunk az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

A 17. percben a vendégek jutottak előnyhöz, de Jovánczai Zoltán két perc alatt egyenlített. Sokáig nem örülhettünk, ugyanis Dargó Balázs révén 1-2-re módosult az állás. Ismét nem tartott ki hosszan a mélykúti előny, jött Janetka Zoltán, majd Jovánczai újabb találatával már 3-2 volt az állás ide.

A második félidőben Nascimento De Oliveira Fábio is meglőtte a maga gólját, majd Palásthy Norbert is beköszönt két alkalommal. Ellenfelünk küzdött, és két becsületgólt még szerzett, így a vége 6-4 lett a mieink javára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 8. forduló

FTC - a B&K Mélykút 6-4 (3-2)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Ebedli, Palásthy, Csiszár, Dell’elce, Fábio – Ujfalusi, Schrancz, Janetka (Bubcsó, 41.), Jovánczai - Győri (Kovács N., 41.)

Vezetőedző: Dzurják József

Gólok: Jovánczai (19., 35.), Janetka (28.), Fábio (53.), Palásthy (56., 67.), illetve Hegedűs (17., 58.), Dargó (26.), Füle (72.)

Fradi-ünnep Nógrádsápon

Október 19-én, szombaton Nógrád vármegyébe, Nógrádsápra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Kiütéses siker a Bak FC ellen

Fábio triplázott, kilenc góllal diadalmaskodtunk.

Fradi-ünnep Jobbágyiban

Október 12-én, szombaton Jobbágyiba látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Tízgólos meccsen vertük a Dunaharasztit

Fábio duplázott, Sowunmi, Jovánczai, Völgyi, Palásthy, Janetka és Bokros egy-egy gólt lőtt a 8-2-es meccsen.

Fradi-ünnep Farmoson

A főváros közelében fekvő településre látogat öregfiúk-csapatunk.

Hatgólos meccsen tartottuk otthon a három pontot

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-2-re legyőzte a Biatorbágyot a bajnokság 4. fordulójában.

Öregfiúk: kiütéses győzelem a Halásztelek ellen

Jól reagáltunk a Honvéd elleni vereségre, 11-et lőttünk a Halászteleknek.

Öregfiúk: vereség a Honvéd otthonában

Fábio gólja csak a szépítésre volt elég, 3-1-es vereség a Honvéd otthonában.