2022. szeptember 5.
Nyolcgólos sikerrel indítottuk a bajnokságot
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 8-0-ra győzte le az RTK együttesét az első bajnoki meccsen.

A bronzéremmel zárult 2021/22-es bajnoki szezon után nem volt kérdés, hogy nagy izgalommal várja a következő idényt a Dzurják József vezette öregfiúk együttüsünk.

Az első perctől kezdve nagy nyomást helyeztünk az ellenfélre, aminek meg is lett az eredménye, hiszen Palásthy kiugratása után Sowunmi lőtt a kapuba, megszerezve ezzel öregfiúk csapatunk első bajnoki gólját a 2022/23-as idényben. A folytatásban sem maradt el a ferencvárosi nyomás, és két Keller-bombával gyorsan 3-0-ra módosítottuk az állást. Az első félidőben még Bubcsó és Gyepes is eredményes volt, így 5-0-s előnnyel mentünk a szünetre.

A fordulás után sem vettünk vissza az iramból, és előbb Sowunmi labdaszerzése után Jordáki iratkozott fel a gólszerzők közé, majd Bubcsó lőtte meg maga második, egyben csapata hetedik gólját. A végén Takács tette fel az i-re a pontot, miután előbb lefutotta védőjét, majd a kirobbanó kapus fölött elegánsan emelt a hálóba (8-0).

A győztes szezonrajt után vezetőedzőnk, Dzurják József értékelt: - Az egész csapat nagyon várta már az új idény első bajnokiját. Jól szerettük volna kezdeni a szezont, azt hiszem ez a 8-0-s siker egy jó alapot jelent, bízunk a hasonlóan eredményes és gólgazdag folytatásban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 2. forduló

FTC – RTK 8-0 (5-0)

FTC: Holló – Ebedli (Jáky), Gyepes, Dell’elce, Fehér – Szekeres (Lengyel), Keller (Csiszár) – Sowunmi (Kazi), Vén (Jordáki), Bubcsó – Palásthy (Takács)
Vezetőedző: Dzurják József

Pályaavató a Fradival Mezőladányban

Július 27-én, szombaton újra Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyébe, ezúttal Mezőladányba látogatnak öregfiúink.

Fradi-ünnep Magyaregresen

Somogy vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.