2023. április 24.
Hátrányból fordítva győztük le a Goldballt
Öregfiúk labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból felállva 5-2-re győzött a Goldball otthonában.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk az MTK elleni 3-1-es vereség után a tabella utolsó helyén álló Goldball együtteséhez látogatott a bajnokság 18. fordulójában.

A mieink nem indították jól a találkozott, hiszen a hazaiak szerezték meg a vezetést. Mindent megtettünk az egyenlítés érdekében, de a fordulásig nem sikerült áttörni a Goldball védelmét. A szünetet követően azonban nem kellett sokat várni az első ferencvárosi gólra, Bubcsó büntetőből egyenlített (1-1). Tíz perccel később Ujfalusi góljával már a mieink kerültek előnybe (1-2), majd ezt követően Szalai (1-3) és Fábio (1-4) is feliratkozott a gólszerzők közé. A hajrára fordulva másodszor is eredményes volt a Goldball, de Ujfalusi tette fel az i-re a pontot a rendes játékidő utolsó percében (2-5).

A lefújás után a mérkőzés legszebb gólját szerző Szalai Tamás értékelt.

- Elég szűkösen álltunk ki, 12-en voltunk a keretben. Próbáltam élvezni a játékot, hiszen sérülésből tértem vissza – kezdte Szalai Tamás. - A mai meccsen nagyobb erőt képviseltünk, mint az ellenfél, így kötelező volt a győzelem, de tudjuk, hogy ezeket a kötelezőket a legnehezebb megnyerni, főleg, hogy most mi kaptuk az első gólt. A félidőben rendeztük a sorokat, sikerült ritmust váltanunk, nem engedtük, hogy a saját játékukat játsszák. Fontos győzelem volt a mai, de most csak a következő meccsre kell fókuszálni, amit ugyanúgy meg kell nyerni, mint a mait.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 18. forduló

Goldball – FTC 2-5 (1-0)

FTC: Szabó – Kazi, Csiszár, Ebedli, Fehér (Takács, 52.) – Fábio, Ujfalusi, Jáky, Szalai - Bubcsó, Palásthy
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Bubcsó (44. – büntető), Ujfalusi (56., 80.), Szalai (70.), Fábio (77.)

Fradi-ünnep Nógrádsápon

Október 19-én, szombaton Nógrád vármegyébe, Nógrádsápra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Kiütéses siker a Bak FC ellen

Fábio triplázott, kilenc góllal diadalmaskodtunk.

Fradi-ünnep Jobbágyiban

Október 12-én, szombaton Jobbágyiba látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Tízgólos meccsen vertük a Dunaharasztit

Fábio duplázott, Sowunmi, Jovánczai, Völgyi, Palásthy, Janetka és Bokros egy-egy gólt lőtt a 8-2-es meccsen.

Fradi-ünnep Farmoson

A főváros közelében fekvő településre látogat öregfiúk-csapatunk.

Hatgólos meccsen tartottuk otthon a három pontot

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-2-re legyőzte a Biatorbágyot a bajnokság 4. fordulójában.

Öregfiúk: kiütéses győzelem a Halásztelek ellen

Jól reagáltunk a Honvéd elleni vereségre, 11-et lőttünk a Halászteleknek.

Öregfiúk: vereség a Honvéd otthonában

Fábio gólja csak a szépítésre volt elég, 3-1-es vereség a Honvéd otthonában.