2024. szeptember 23.
Hatgólos meccsen tartottuk otthon a három pontot
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-2-re legyőzte a Biatorbágyot a bajnokság 4. fordulójában.

A Halásztelek elleni magabiztos siker után a Viadukt SE Biatorbágy együttesét fogadtuk az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban a bajnokság 4. fordulójában.

Jól kezdtük a találkozót, megvoltak a helyzeteink, de a gólra egészen a 33. percig kellett várni, Völgyi törte meg a jeget, megszereztük a vezetést (1-0). A második félidőben jobban sikerült koncentrálni a befejezéseknél, Lisztes az 50. percben kettőre növelte előnyünket (2-0), a 64. percben Fábio lőtte a harmadik gólunkat (3-0). Öt perccel később szépítettek a vendégek, de azonnal jött a ferencvárosi válasz, Győri is bevette a Biatorbágy kapuját (4-1). A lefújás előtt még szépíteni tudott a Biatorbágy (4-2), de így is sikerült itthon tartani a három pontot.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb szeptember 30-án, hétfőn 19.30-tól a Dunaharaszti vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 4. forduló

FTC – Biatorbágy 4-2 (1-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Győri, Fábio, Ebedli, Lisztes, Völgyi (Kovács N., 57.), Bokros (Janetka, 57.), Csiszár, Fehér (Ujfalusi, 41.), Schrancz (Keller, 41.), Dell’elce (Bubcsó, 41.)
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Völgyi (33.), Lisztes (50.), Fábio (64.), Győri (70.)

Fradi-ünnep Nógrádsápon

Október 19-én, szombaton Nógrád vármegyébe, Nógrádsápra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Kiütéses siker a Bak FC ellen

Fábio triplázott, kilenc góllal diadalmaskodtunk.

Fradi-ünnep Jobbágyiban

Október 12-én, szombaton Jobbágyiba látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Tízgólos meccsen vertük a Dunaharasztit

Fábio duplázott, Sowunmi, Jovánczai, Völgyi, Palásthy, Janetka és Bokros egy-egy gólt lőtt a 8-2-es meccsen.