2023. április 11.
Gyepes mesternégyessel kiütéses győzelem
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-0-ra nyert az Ikarus otthonában.

A BVSC-Zugló hazai legyőzése után az Ikarus vendégeként lépett pályára öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Nem indult jól a találkozó, ugyanis már az elején kényszerű okokból kellett cserélnünk: Dell’elce helyére Ebedli érkezett. Percekkel később Bubcsó szöglete után Csiszár fejesével megszereztük a vezetést (0-1). Még az első félidőben magyar bajnok atlétánk, Kazi beadásából Jordáki volt eredményes (0-2), így kétgólos előnnyel mentünk a pihenőre.

A fordulás után ismét Kazi beadása eredményezett gólt, ezúttal Gyepes fejelt a kapuba (0-3). Ha egy üzlet beindul alapon Gyepes az első gólja után nem állt le, rövidesen ismét fejjel volt eredményes (0-4), majd hogy teljes legyen az összkép: lábbal is bevette a hazaiak kapuját (0-5). A hajrában Jordáki is meglőtte a maga második gólját (0-6), majd Gyepes tette fel az i-re a pontot (0-7).

Öregfiúk labdarúgócsapatunk így Gyepes Gábor mesternégyesével, valamint Jordáki duplájával és Csiszár góljával 7-0-s kiütéses győzelmet aratott.

A találkozó után a négy gólt szerzett Gyepes értékelt.

- Kellemes ellenféllel játszottunk, igaz, sokan hiányoztak tőlünk. A mérkőzés nem is indult könnyen, várni kellett az első gólra, de a második félidőben szerencsére ezek futószalagon jöttek. Örülök, hogy négy gólt szereztem ma, ráadásul ebből kettőt fejjel. Így kell tovább játszanunk, és akkor jönni fognak az eredmények.