2021. május 17.
A döntetlennel is az élen maradtunk
Nagy küzdelemben, büntetőt hibázva, 2-2-es döntetlenre végzett öregfiúk csapatunk a Halásztelek ellen.

Öregfiúk csapatunk a Halásztelek ellen mérkőzött a Népligetben. Rosszul indult a találkozó a mieink számára, hiszen az ellenfél egy közeli fejessel vezetést szerzett (0-1). Ezután átvettük a meccs irányítását, és egy parádés Palásthy-Jovánczai összejáték után utóbbi centikkel lőtt a jobb sarok mellé. Továbbra is támadásban maradtunk, majd egy Lisztes-Palásthy-Jovánczai akció végén már bekerült a labda a hálóba Jovánczai Zoltán révén (1-1)

A szünet után Lisztes Krisztián remek labdájával a csereként beállt Jordáki Norbert lépett ki a védők közül, majd látványos mozdulattal emelte a hálóba a labdát (2-1). Irányítottuk a játékot, semmi jel nem utalt arra, hogy bármi gond lehet, ám egy ártatlan szituációból büntetőt ítéltek ellenük, amit az ellenfél értékesített (2-2). Néhány perccel későb a cserekét beállt Lengyel Bélát buktatták a tizenhatoson belül, ám Jovánczai büntetőjét a vendégek kapusa  lábbal hárította. Támadtunk tovább a győzelemért az utolsó percekben is, de vagy a kapus védett bravúrral vagy néhány centit a mi játékosaink tévesztettek. A váratlan döntetlen ellenére a saját kezünben van a sorsunk, hiszen ha a hátralévő két fordulóban győzünk, akkor újabb bajnoki címet ünnepelhetünk.

Öregfiúk bajnokság, 20. forduló

FTC-Halásztelki FC 2-2 (1-1)

FTC: Szabó G. – Ebedli, Balogh Z., Telek, Fehér Á. - Szekeres, Lisztes - Győri R.(Szeiler, 74.), Szenes (Jordáki, 41.), Jóvánczai - Palásthy (Lengyel, 51.)

Gólok: Jovánczai (24.), Jordáki (49.), illetve Balogh (10.), Szécsi (54.)

Sárga lap: Fehér Á. (55.), illetve Légrády (67.)

FRISS TABELLA ITT

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.

Futballgála a Fradival Ősiben

Veszprém vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Fradi-ünnep Beremenden, Kisalagon és Talloson

Nagy sikerrel és lankadatlan lelkesedéssel járja az országot a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Fradi-ünnep három vármegyében is

Három nap alatt Bátonyterenyére, Kisújszállásra és Sarkadkeresztúrra is ellátogatnak öregfiúink.

Bronzérmes lett öregfiúk labdarúgócsapatunk

A Dunaharaszti hazai 5-0-s legyőzésével biztosítottuk be harmadik helyünket a tabellán.