2021. szeptember 20.
U19-es csapatunk egy ponttal távozott Szombathelyről
Nem bírt egymással a két zöld-fehér együttes.

U19-es lányaink vasárnap késő este léptek pályára Szombathelyen az Illés Akadémia vendégeként. Bátortalanul kezdték a mérkőzést a lányok, az első félidőben nem igazán sikerült felvenni a ritmust csapatunknak, bár egy sarokrúgást követően a 16. percben Horváth Zóra fejesével megszereztük a vezetést. Nem tartott sokáig az előny, a 24. percben egy szép összjáték után kiegyenlített az Illés Akadémia. Jó tempóban játszott mindkét csapat, de újabb gólt már nem sikerült szerezni, így az első félidő 1-1-es döntetlennel zárult. A második játékrészben picit megváltozott a játék képe, bár a kapuk nem igazán voltak veszélyben, de mindkét csapat végig küzdött a 3 pontért. A végjátékban mindenki mozgósította az energiatartalékait, de végül maradt a félidei 1-1-es eredmény.

- Az első félidőben meg voltunk illetődve, de ennek ellenére egy szöglet után megszereztük a vezetés Zóra bomba fejesével. A vezetés után azt gondoltuk, hogy minden rendben, de sajnos nem így lett, megzavarodtunk, kapkodtunk és ezt kihasználva az ellenfelünk ki is egyenlített. Félidőben elmondtuk a lányoknak, hogy nyugodjunk meg, legyünk türelmesek és játsszunk. Betartották a második félidőben, amit kértünk tőlük, labdabirtoklásban fölé nőttünk az ellenfelünknek, de sajnos a végén rosszul döntöttünk. Egy jó csapat ellen játszottunk és egy igazságos döntetlen született – értékelt a meccs után Szeitl Szilvia vezetőedző.

A következő fordulóban U19-es csapatunk hazai pályán az FC Hatvant fogadja szombaton 12:00 órától a Kocsis Sándor Sportközpontban.

Leány Országos Bajnokság
4. forduló

U19
Illés Akadémia-Ferencvárosi TC 1-1 (1-1)
FTC: Halla Petra Éva, Kovács Laura, Szőke Flóra Fruzsina, Balogh Zsófia, Turza Melitta, Horváth Zóra, László Henrietta, Szijártó Eszter, Tóth Mercédesz, Papp Luca Zsófi, Fehértói Dorina
Csere: Kogyila Kata, Hevesi Júlia Rebeka, Czakó Zoé Patrícia, Ezer Anna, Rapp Alexandra Csenge
Gólszerző: Horváth Zóra

Leány Up: mindhárom csapatunk aranyérmesként zárt

U15-ös, U17-es és U19-es akadémia korosztályunk is megnyerte a Leány Országos Bajnokságot.

Leány U19: Czinege gólja három pontot ért

Marco Dell'Elce és Franyó Róbert együttese 1-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia ellen.

Leány labdarúgó Up: győzelmek hétvégéje

U15-ös lányaink a a PMFC-t, az U17-esek az MTK-t, míg az U19-es csapatunk az Illés Akadémiát győzte le.

Leány U16: újabb válogatott meghívók érkeztek

A magyar női U16-os válogatott UEFA Development Tornán vesz részt május 1-7. között Horvátországban.

Leány U19: fájó vereség az MTK otthonában

U19-es női labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a felsőházi rájátszás 3. fordulójában.

Leány Up: felemás hétvégét zártunk

U19-es csapatunk győzött, U17-es együttesünk vereséget szenvedett, U15-ös lányaink döntetlent játszottak.

Női U19: pont nélkül maradtunk Szombathelyen

A felsőházi rájátszás első fordulójában 3-1-es vereséget szenvedett U19-es női labdarúgócsapatunk.

Leány U16: tizenegy válogatott meghívó érkezett

Április 24-én nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik Németország ellen az U16-os nemzeti csapat.