Több korosztályunk is pályára lépett a hétvégén.

U12: Töretlen lelkesedéssel remekelt kisebb korosztályunk

Eredmények:
FTC - Gödöllői SK 1-0 (Góllövő: Kovács Lili)
FTC - Tatabányai SC 2-2 (Góllövő: Kovács Lili 2)
MTK Hungária FC - FTC 0-4 (Góllövők: Kovács Lili 2, Kovács Amanda, Nagy Léda)
Vasas Kubala Akadémia - FTC 0-4 (Góllövők: Németh Jázmin, Valtner Jázmin, Kovács Lili 2)

Lendületes rajtot vett U12-es csapatunk a a Regionális Leány Bajnokság első fordulójában.

Bozsik Ferenc vezetőedző értékelése:

„Az első fordulót rendezték az MLSZ U12-es bajnokságban a hétvégén. A lányok ugyanazzal a lendülettel és motíváltsággal álltak bele a meccsekbe, mint ahogy azt az edzéseken is teszik. Sok kreatív megoldással rukkoltak elő, főleg támadásban. Különösen Kovács Lili sziporkázott, aki 7 góllal vette ki a részét a győzelmekből. Az egész csapatnak jár a dicséret, mindenki nagyszerűen futballozott, ez meg is mutatkozott az eredményekben!”

U15: Kitartó játékukat 3 gólós győzelemre váltották a lányok
Eredmény
:
Illés Akadémia - FTC-TELEKOM 0-3

Góllövők: Bedő Nóra(öngól), Baranyi Dorina Lilien, Kurucz Vivien Flóra

Szanyi Mária  vezetőedző értékelése:

„Minden dicséretet megérdemelnek a lányok!  A bajnokság egyik legjobb csapata ellen idegenben nagyon jó meccset játszottak. Az első félidőben nem sikerült a kapuba találni, kapufáig jutottunk. A második negyven percet úgy kezdtük, ahogy a félidőben megbeszéltük.  Ebben a játékrészben már sikerült a nagy fölényt gólokra váltani, ráadásul egymást követően harmadszor maradt érintetlen a hálónk.

Nagyon szép feladat minden szezonban szinte teljesen új csapatot építeni.  Bár még az U15-ös bajnokságban is nagyon fiatalnak számítanak a gyerekek, mégis komoly élsportolói erényeket csillogtatnak meg: jónéhányan hajnali 4 órakor keltek, hogy 11-kor Szombathelyen mérkőzést játszhassanak, de egyetlen panaszkodó szó sem hangzott el; az első félidő után nem csak az ellenfelet, de többeknek saját magukat is le kellett győzni és ez sikerült! Aki ennyit áldoz és tesz minden nap azért, hogy sportoló lehessen, jó eséllyel éri majd el a céljait!

Most válogatott szünet jön, amelynek első felében az iskola kerül előtérbe, hogy aztán újabb rangadót vívhassunk !!”

U17: Mezőfölénnyel hoztuk el a 3 pontot
Eredmény:
Illés Akadémia - FTC-TELEKOM 2-6
Góllövők: Kovács Petra 3, Megyesi Lili, Filep Zsuzsa, Veres Stefánia

Jugovits Péter vezetőedző értékelése:

„Az eredmény kicsit csalóka, nem tükrözi jól, hogy mennyire nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben, amikor helyzetbe kerültünk, azt ki is használtuk, ennek köszönhetően el is tudtuk dönteni a találkozót. A játékunk rendben volt, jókor, jó döntéseket hoztunk, és kellően kreatívan futballoztunk. Voltak most is olyan hibák, amiket nem szabad elkövetni, de csapatként, egységesen segítettük egymást. Nagyon büszke vagyok a lányokra.”

U19: Itthon tartott értékes pontot csapatunk
Eredmény: FTC-TELEKOM - Illés Akadémia 1-1
Góllövő: Tóth Ramóna

Marco Dell'elce vezetőedző értékelése:

„Nagyon büszkék vagyunk a csapat teljesítményére. Jók voltak a lányok, jól dolgoztak együtt, voltak helyzeteink, amikor keményebbnek kellett lennünk, főleg az első félidőben, a második félidőben kicsit szenvedtünk, de aztán volt két lehetőségünk, ahol jobbak lehettünk volna.

Remek egyéni teljesítményekkel, küzdelmes mérkőzést vívtunk, gigantikusak voltak a lányok, ezt annak tudatában tettük, hogy kiváló teljesítményt nyújtottunk egy nagyon nehéz ellenféllel szemben.

A végső szakaszon javítanunk kell, az Illés Akadémia ellen nem könnyű, de mi is kiváló csapat vagyunk! Így kell folytatnunk! Soha nem könnyű ellenük játszani, de tudjuk, hogy egy technikás csapat vagyunk, és még többet kell dolgoznunk azon, hogy az utolsó húsz méteren célba érjünk, és ez ok lesz a tanulásra és a pályán való munkára!

Ezekkel a csapatokkal szemben mindig az az érzésed, hogy be tudsz törni, gólt, gólokat tudsz szerezni, de a védekezésük ezt mindig meggátolja. Szerettünk volna győzelmet ünnepelni itthon, de így is egy remek mérkőzés volt. Legközelebb sikerülni fog!”

Leány UP: két korosztályunk is nyert

Együtteseink a Győr korosztályos csapataival néztek szembe.

Hétközi mérkőzésen idegenben játszott U14-es csapatunk

Leány U14-eseink az UTE ellen játszottak a 2. fordulóban.

Két korosztályunk is ötgólos győzelmet aratott

U17-es és U15-ös leány utánpótlás labdarúgócsapatunk is pályára lépett a hétvégén.

Eredményes edzőmeccset játszottak U15-ös lányaink

A bajnoki rajt előtti utolsó találkozóját játszotta csapatunk.

Nemzetközi mérkőzést játszott U17-es csapatunk

A vereség ellenére építő jellegű volt U17-es női labdarúgócsapatunk szereplése Szlovákiában.

U15: Táborzárás és nemzetközi szereplés

Leány U15-ös labdarúgócsapatunk nagyarányú győzelemmel zárta a mezőkövesdi felkészülést .

Csupán egy büntetővel maradtunk alul

U19-es lányainknál vendégeskedett az Eger SE felnőtt női labdarúgócsapata.

Egygólos hátrányból fordítottak lányaink

U17-es női labdarúgócsapatunk nemzetközi felkészülési mérkőzést játszott az edzőtáborban.