2024. május 1.
Leány U19: fájó vereség az MTK otthonában
U19-es női labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a felsőházi rájátszás 3. fordulójában.

U19-es lányainkra MTK elleni összecsapás várt kedden a Leány Országos Bajnokság felsőházi rájátszásának 3. fordulójában idegenben, a kék-fehérek edzőközpontjában. Jól indult a hétközi fordulós mérkőzés az MTK Utánpótlás Sportközpontban, a 18. percben Túróczy Anna találatával megszereztük a vezetést. A játék képe alapján jobbnak bizonyult csapatunk, a félidei sípszóig tartottuk is az eredményt.

A második játékrész 65. percében aztán Gávris Gabriella előtt adódott lehetőség, amit ki is használt a kék-fehér játékos, így döntetlenre módosult az állás. Ezt követően, amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, a mérkőzés 93. percében az utolsó szó az MTK csapatáé volt: Szabó Melissza szerzett gólt, így 2-1-es vereséggel távoztunk az MTK otthonából.

Leány Országos bajnokság, U19, Felsőház, 3. forduló

MTK Budapest – FTC-Telekom 2-1 (0-1)

FTC-Telekom: Kokas Bettina Eszter, Kovács Laura, Schmidt Veronika, Kükedi Laura, Gégény Petra, Gágyor Zille, Bozsik Linett, Fehértói Dorina, Czinege Eszter, Kratochwill Zoé, Túróczy Anna Mária

Cserék: Gergely Lili, Múcková Lívia, Nagy Barbara Emma, Kovács Rebeka Zsófia, Poprádi Anna. Vezetőedző: Marco Dell'Elce

Gólszerző: Túróczy Anna Mária

Leány Up: mindhárom csapatunk aranyérmesként zárt

U15-ös, U17-es és U19-es akadémia korosztályunk is megnyerte a Leány Országos Bajnokságot.

Leány U19: Czinege gólja három pontot ért

Marco Dell'Elce és Franyó Róbert együttese 1-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia ellen.

Leány labdarúgó Up: győzelmek hétvégéje

U15-ös lányaink a a PMFC-t, az U17-esek az MTK-t, míg az U19-es csapatunk az Illés Akadémiát győzte le.

Leány U16: újabb válogatott meghívók érkeztek

A magyar női U16-os válogatott UEFA Development Tornán vesz részt május 1-7. között Horvátországban.

Leány Up: felemás hétvégét zártunk

U19-es csapatunk győzött, U17-es együttesünk vereséget szenvedett, U15-ös lányaink döntetlent játszottak.

Női U19: pont nélkül maradtunk Szombathelyen

A felsőházi rájátszás első fordulójában 3-1-es vereséget szenvedett U19-es női labdarúgócsapatunk.

Leány U16: tizenegy válogatott meghívó érkezett

Április 24-én nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik Németország ellen az U16-os nemzeti csapat.
...

U15: győzelemmel a tabella élére ugrottunk

U15-ös együttesünk 4-1-es győzelmet aratott a Puskás Akadémia ellen a rájátszás első fordulójában.