2023. február 8.
Szoros vereség Prágában
Női labdarúgócsapatunk hatodik téli felkészülési mérkőzésén a fiatalok kapták a főszerepet.

Február 8-án és 9-én Prágában játszik felkészülési mérkőzést a Simple Női Liga tavaszi folytatására készülő FTC-Telekom, amelynek első ellenfele szerdán a Dukla Praha volt. Együttesünk már a 2. percben hátrányba került, néggyel később azonban Vincze Borbála góljával egyenlített (1-1).

Újabb nyolc perccel később ismét a büntetőből eredményes házigazdánál volt az előny (2-1), ám erre is volt válaszunk, a 16. minutumban Biljana Bradic egalizált (2-2). Az első játékrész végeredménye végül a 22. percben alakult ki egy újabb Dukla-gól után (3-2).

A térfélcserét követően tovább növelte előnyét a vendéglátó (4-2), ezt követően csupán egyszer, Czellér Dorottya révén tudtunk gólt szerezni a hajrában, ezzel alakult ki a 4-3-as végeredmény. Vágó Fanny játékos-edző ezúttal több fiatal játékost küldött pályára, a 13-16 év közötti lányok pedig tudtak bizonyítani.

Folytatás csütörtökön az SK Slavia Praha ellen.

Képünk illusztráció!

Felkészülési mérkőzés

Dukla Praha–FTC-Telekom 4-3 (3-2)

FTC-Telekom: Ascher Dóra - Nyul Petra, Demeter Réka, Sági Panna, Czellér Dorottya, Hanász Vanda, Schmidt Veronika, Nagy Viktória, Vincze Borbála, Skultéty Tamara, Biljana Bradic

Az FTC-Telekom gólszerzői: Vincze (6.), Bradic (16.), Czellér (72.)

A spanyol élvonalba igazolt 15 éves labdarúgónk

Az álmok valóra válnak: Pethe Olívia Elizabeth a Valencia CF női csapatának játékosa lesz!

Két FTC-játékos a női válogatott keretében

Nagy Viktória és Könczeyné Fenyvesi Evelin játékára is számít Szarvas Alexandra szövetségi kapitány.

Magabiztos győzelem a Puskás Akadémia ellen

Női labdarúgóink továbbra is hibátlanok a bajnokságban.

Szoros meccsen jutottunk tovább a kupában

Női labdarúgócsapatunk 2-1-re győzött a PMFC otthonában, így bejutott a Simple Női Kupa 5. fordulójába.

Kiütéses győzelem a Viktória ellen

Női labdarúgócsapatunk 10-0-ra győzte le a Viktória FC-t a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzésen.

Ismét győztek női labdarúgóink

Az FTC-Telekom ezúttal a PMFC-t múlta felül 2-1-re.

Fordítás után győzelem Kispesten

Női labdarúgóink 3-1-re nyertek a Honvéd otthonában.

Budapest Honvéd-FTC: szurkolói információk

Belépési, parkolási és fizetési információk női labdarúgócsapatunk hétvégi bajnokijára.