2024. október 5.
Szoros meccsen jutottunk tovább a kupában
Női labdarúgócsapatunk 2-1-re győzött a PMFC otthonában, így bejutott a Simple Női Kupa 5. fordulójába.

Magyar bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk a hétközi kiütéses győzelem után a PMFC vendégeként lépett pályára a Simple Női Kupa 4. fordulójában.

A két csapat nemrég lejátszott egymás elleni bajnokijához hasonlóan ezúttal sem volt könnyű dolga női labdarúgóinknak a PMFC ellen. Az első félidőben helyzet mindkét oldalon adódott, de gólt egyik fél sem tudott szerezni, így 0-0-val mentek a pihenőre a felek. A fordulás után a helyzetek már gólokkal is párosultak, a 64. percben Túróczy volt eredményes (0-1), majd a rendes játékidő utolsó percében Diószegi duplázta meg előnyünket (0-2). A hosszabbításban gólt lőtt a PMFC, de ez csak a szépítésre volt elég, így csapatunk 2-1-re győzött és továbbjutott a Simple Női Kupa 5. fordulójába.

Női labdarúgócsapatunk legközelebb október 12-én, szombaton 19.00-tól a Puskás Akadémia vendégeként lép pályára a bajnokság 7. fordulójában.

Női labdarúgás,
Simple Női Kupa, 4. forduló

PMFC – FTC-Telekom 1-2 (0-0)
Pécs, PMFC Stadion

FTC-Telekom: Kostic – Gődér (Kovács, 72.), Demeter, Ott, Nagy Vi. (Czellér, 80.) – Könczeyné Fenyvesi, Zágonyi – McFarland (Diószegi, 59.) Garcia (Túróczy, 59.), Edwards (Németh, 80.) – Nagy Va.
Vezetőedző: Albert Flórián

Gólok: Papp (90+1.), ill. Túróczy (64.), Diószegi (90.)

Kiütéses győzelem a Viktória ellen

Női labdarúgócsapatunk 10-0-ra győzte le a Viktória FC-t a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzésen.

Ismét győztek női labdarúgóink

Az FTC-Telekom ezúttal a PMFC-t múlta felül 2-1-re.

Fordítás után győzelem Kispesten

Női labdarúgóink 3-1-re nyertek a Honvéd otthonában.

Budapest Honvéd-FTC: szurkolói információk

Belépési, parkolási és fizetési információk női labdarúgócsapatunk hétvégi bajnokijára.

Négygólos győzelem a Soroksár ellen

Nagy Vanessza duplázott, Csigi és McFarland is eredményes volt a 4-0-ra megnyert hazai bajnokin.

Vereség a BL selejtezőjében

Női labdarúgócsapatunk 2-0-ra kikapott a Vorszkla Poltavától, ezzel véget ért a BL-szereplése.

„Megugorhatunk egy szintet, amit eddig nem sikerült”

Női labdarúgócsapatunk vezetőedzője a csapategységben bízik a BL-selejtező minitorna döntője előtt.

Edwards: „Sokat beszéltünk a mentális tényezőről”

A Flora Tallinn ellen duplázó játékosunk már várja a szombati, BL-továbbjutásról döntő összecsapást – VIDEÓ!