2024. augusztus 30.
Indul a jegyértékesítés a női BL-selejtezőtornára
Szurkolói kártyával ingyen juthatnak hozzá a napijegyekhez, amelyekkel mindkét aznapi meccset megtekinthetik.

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk, az FTC-Telekom Budapesten harcolhatja ki a továbbjutást az UEFA Női Bajnokok Ligája (UWCL) első selejtezőköréből. A négycsapatos minitornát, amelyen együttesünkön kívül az észt Flora Tallinn, az ukrán Vorszkla Poltava és a lett RFS Women vesz részt, a III. Kerületi TVE stadionjában (1037 Budapest, Kalap u. 1-3) rendezik. Szeptember 4-én, szerdán kerül sor az elődöntőkre, 7-én, szombaton pedig a helyosztókat bonyolítják le.

Drukkereink a meccsjegy.fradi.hu oldalon keresztül juthatnak napijegyekhez az eseményre, egy belépővel tehát mindkét aznapi találkozót megtekinthetik. A belépőjegyekért nem kell fizetni, a korábbi női labdarúgómérkőzésekhez hasonlóan ezúttal is ingyenesek, viszont a szurkolói kártya megléte mindenképpen kötelező a vásárláshoz.

A beléptetésnél a szurkolói kártya mellett a személyazonosításra szolgáló fényképes okmány (személyi igazolvány, útlevél vagy jogosítvány) felmutatása szükséges. Kapunyitás minden mérkőzés előtt egy órával lesz.

Női Bajnokok Ligája-selejtező (III. kerületi TVE Stadion)

Elődöntők:
2024. 09. 04., 12:00
FC Vorszkla Poltava (ukrán) - RFS Women (lett)

Egy félidő alatt eldőlt, legyőztük az Astrát

Kubassova 14 perc alatt mesterhármast lőtt, Diószegi és McFarland is betalált az 5-1-re megnyert bajnokin.

Alesia Garcia visszatért női labdarúgócsapatunkhoz

Az egyesült államokbeli támadó 2023 februárja és 2024 februárja között már erősítette együttesünket.

Sikeresen kezdték az idényt női labdarúgóink

Együttesünk az MTK-t verte 2-0-ra.

Mókás csapatépítőt tartottak női labdarúgóink

Mezőkövesden edzőtáboroztak női csapatunk tagjai, akik BL-főtáblás szereplésről álmodoznak – VIDEÓ!

Egy gól döntött a Topolya ellen

Utolsó felkészülési mérkőzését játszotta női labdarúgócsapatunk, Nagy Vanessza góljával győztünk.

REMEK GYŐZELEMMEL ZÁRULT AZ EDZŐTÁBOR

U17-es csapatunk elsöprő sikerrel zárta a mezőkövesdi felkészülést.

Ötöt lőttünk a Szabadkának

Harmadik nemzetközi mérkőzését játszotta női labdarúgócsapatunk, a találkozó 5-2-es Fradi-győzelemmel zárult.