
2015, vagyis az első bajnoki cím óta a Ferencváros női labdarúgócsapata megélt sok magasságot, és néhány mélységet is. Szerencsére az elmúlt időszakban az előbbiből jutott több, a Magyar Kupát nemrég zsinórban hatodszor is elhódító együttesünk pedig ebben a szezonban is kiharcolta a jogot arra, hogy megküzdjön a nagy rivális MTK-val a két győzelemig tartó fináléban a bajnoki címért.
Az első mérkőzésen idegenben aratott 3-0-s győzelmünk azt jelentette, a második meccsen, hazai pályán már az aranyéremért léphettünk pályára. Ellenfelünk bár izgalmassá tette az aranymeccs végét, egyenlíteni nem tudott, így ismét bajnoki címet ünnepelhetett a Ferencváros!
A Fradi TV kamerái ott voltak a mámoros ünneplés legjobb pillanatainál, amit most a találkozó összefoglalójával és a győztes nyilatkozatokkal együtt megmutatunk!
Nagy Vanessza csereként beállva 20 percet töltött a pályán az 1-0-ra elveszített találkozón.
Női labdarúgócsapatunkban folytatja pályafutását Czinege Eszter - VIDEÓ
Konfettizápor, csillanó aranyérmek. Nyolcadik bajnoki címét nyerte női labdarúgócsapatunk – VIDEÓ!
Másodszor is legyőztük a Győrt a bajnoki döntőben, nyolcadik bajnoki címét nyerte női labdarúgócsapatunk.
Utánajártunk az elmúlt meccseken 12 gólt szerző focicsapatunk csatára, Nagy Vanessza bombaformájának - VIDEÓ
Korábbi bajnok női labdarúgónk, Nadja Stanovic bizakodó a címvédésünket illetően.
Női labdarúgócsapatunk védője szerint a csapat készen áll lezárni a Győr elleni bajnoki döntőt – VIDEÓ!
A média munkatársai május 20-a, kedd 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat.