2023. március 26.
Siker Dabason, zsinórban negyedszer győztünk
Jones, Trimboli és Ladányi volt eredményes a 3-1-re megnyert bajnokin.

Az NB III Közép csoportjában szereplő FTC II a Hódmezővásárhely 3-0-s legyőzése után a Meton-FC Dabas SE együttese ellen lépett pályára a bajnokság 27. fordulójában.

Az utóbbi hetekben remek formában futballozó tartalékcsapatunk nagyszerűen kezdte a találkozót, több komoly helyzetet is ki tudott alakítani a masszívan védekező Dabas ellen, azonban a gólra jócskán várni kellett. Az első félidő vége előtt két perccel Zyen Jones megtörte a jeget, és előnyhöz juttatta a mieinket (0-1).

A fordulás után sikerült megtartani a lendületet, és az 56. percben Simone Trimboli duplázta meg előnyünket (0-2). Alig két perccel később Pleszkán révén szépített a Dabas (1-2), így újra csak egy gól volt a különbség a két együttes között. A 71. percben Ladányi Gergő is feliratkozott a gólszerzők közé (1-3), visszaállítva ezzel a kétgólos különbséget, ez pedig végül döntőnek is bizonyult.

Korolovszky Gábor együttese legközelebb március 29-én, szerdán 16.00-tól a Szekszárd együttesét fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
NB III Közép csoport, 27. forduló

Meton-FC Dabas SE – FTC II 1-3 (0-1)
Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

FTC II: Mergl – Lukács, Cubra, Almássy, Juhász (Godányi, 78.) - A. Mazzonetto, Pintér, N. Mazzonetto (Pajti, 78.), Trimboli - Jones (Ladányi, 69.), Pócsik
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gólok: Pleszkán (58.), illetve Jones (43.), Trimboli (56.), Ladányi (71.)

Négygólos győzelemmel zártuk az idényt

Az FTC II 4-0-ra nyert a Paks II ellen a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.

Vereséget szenvedtünk Nagykanizsán

Az FTC második számú labdarúgócsapata idegenben 3-1-re kikapott a Nagykanizsától.

Négy gólt szerezve nyertünk a rangadón

Az FTC második számú labdarúgócsapata hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Dunaföldvárt.

Hátrányból felállva győzött az FTC II

NB III-as labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból Manner és Horváth góljával fordított és nyert 2-1-re.

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.