2024. szeptember 8.
Négy perc alatt fordítottunk és győztünk Pakson
NB III-as labdarúgócsapatunk korán hátrányba került, de két gyors góllal fordított, így 2-1-re győzött.

A hat mérkőzés után veretlenül (4 győzelem, 2 döntetlen) álló FTC II a Paks II vendégeként lépett pályára az NB III Dél-Nyugati csoport 7. fordulójában.

A hazaiak kezdték jobban a találkozót, majd a 7. percben Pesti Zoltán révén megszerezték a vezetést (1-0). A folytatásban a mieink akarata érvényesült, de a helyzeteken túl nem tudtak eredményesek lenni. A 42. percben megtört a jég, Gágyor Domán büntetőből egyenlített, és szinte azonnal jött a második Fradi-gól, egy bal oldali beadás után Szerdjukov találatával gyakorlatilag négy játékperc alatt sikerült fordítani (1-2). Előnyünket megőriztük a mérkőzés végéig, így hét forduló után továbbra is veretlenül állunk a bajnokságban.

Tartalékcsapatunk legközelebb szeptember 22-én, vasárnap 11.00-tól fogadja a Dunaharaszti MTK együttesét.

Férfi labdarúgás,
NB III Dél-Nyugati csoport, 7. forduló

Paks II – FTC II 1-2 (1-2)
Paks, Paksi FC Stadion

FTC II: Radnóti - Ladányi, Lakatos, Shadirac, Bolgár - Fenyvesi, Madarász - Gágyor, Bagi, Szerdjukov - Berényi
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gólok: Pesti (7.), illetve Gágyor (42. – büntető), Szerdjukov (46.)

NB III: döntetlen a Szekszárd ellen

Tartalékcsapatunk 1-1-es döntetlent játszott a Szekszárd ellen a bajnokság 6. fordulójában.

NB III: Két góllal vertük a Főnixet

Második számú labdarúgócsapatunk sikerével fellépett a tabella második helyére.

Hétgólos meccsen, ötöt rúgva nyertünk Pécsen

Az FTC II labdarúgócsapata folytatta remek sorozatát az NB III-ban, ezúttal a Pécset győzte le 5-2-re.

NB III: 5-0-s hazai siker a Dunaföldvár ellen

Tartalék labdarúgócsapatunk 5-0-s diadalt aratott a harmadosztály harmadik fordulójában.

NB III: Fölényes győzelem a Bonyhád otthonában

Tartalékcsapatunk 3-0-s győzelmet aratott a harmadosztály második fordulójában.

NB III: Döntetlennel kezdtük az idényt

Második csapatunk 1-1-et játszott a Gárdonnyal.

Négygólos győzelemmel zártuk az idényt

Az FTC II 4-0-ra nyert a Paks II ellen a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.