2021. szeptember 4.
Küzdelmes meccsen vereség a Kozármisleny ellen
NB III-as férfi labdarúgócsapatunk 4-0-s vereséget szenvedett a Kozármisleny otthonában.

Az NB III Közép csoportban szereplő második csapatunk a Hódmezővásárhely elleni hazai bajnoki után ezúttal a Kozármisleny otthonába látogatott.

A hazaiak kezdték a jobban a találkozót és a már a 10. percben Vajda révén megszerezték a vezetést (1-0). Fiatal csapatunk nagyot harcolt az egyenlítésért, de a rutinosabb Kozármisleny a 30. percben Hampuk révén kettőre növelte előnyét, majd három perccel később ismét Hampuk volt eredményes, így 3-0-s kozármislenyi vezetéssel vonultunk pihenőre.

A fordulás után mindent megtettünk a szépítés érdekében, de a hazai együttes hat percnyi játék után negyedszer is betalált (4-0), ezúttal Szabó volt eredményes. A négygólos hátrány ellenére Borbély Balázs csapata nem adta fel, minden erejét összeszedte, hogy legalább szépítsen. Az utolsó bő tíz percben több százszázalékos helyzetünk is volt, de ezeket nem tudtuk értékesíteni, így 4-0-s vereséget szenvedtünk.

A lefújás után csapatunk vezetőedzőjét, Borbély Balázst kérdeztük.

- Egy rutinos és jó képességű csapat otthonába látogattunk. A Kozármisleny az egész mérkőzés folyamán remekül játszott, látszott rajtuk a rutin és a tapasztalat. A vereség ellenére úgy gondolom, hogy ez egy jó lecke volt a fiataljainknak, hiszen csak ezekből a mérkőzésekből lehet tanulni.

Férfi labdarúgás, NB III Közép csoport, 6. forduló
Kozármisleny – FTC II 4-0 (3-0)

FTC II: Kovács – Szűcs, Takács (Juhász, 46.), Arday – Godányi, Varga, Pintér, Vida (Szécsi, 63.) – Lisztes (Kaján, 75.) – Gera (Burzi, 63.), N. Mazzonetto (Vogyicska, 75.)
Vezetőedző: Borbély Balázs

Gólok: Vajda (10.), Hampuk (30., 33.), Szabó (51.)

Négygólos győzelemmel zártuk az idényt

Az FTC II 4-0-ra nyert a Paks II ellen a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.

Vereséget szenvedtünk Nagykanizsán

Az FTC második számú labdarúgócsapata idegenben 3-1-re kikapott a Nagykanizsától.

Négy gólt szerezve nyertünk a rangadón

Az FTC második számú labdarúgócsapata hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Dunaföldvárt.

Hátrányból felállva győzött az FTC II

NB III-as labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból Manner és Horváth góljával fordított és nyert 2-1-re.

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.