2024. október 13.
Hátrányból felállva legyőztük a PTE-t
Hiába vezettek a hazaiak, az FTC az első félidőben egyenlített, a fordulás után pedig lezárta a találkozót.

Az NB III Dél-Nyugati csoportban tíz forduló után veretlen (6 győzelem, 4 döntetlen) FTC II a PTE-PEAC vendégeként lépett pályára a bajnokság 11. fordulójában.

A mieink számára nem indult jól a találkozó, hiszen a PTE-PEAC egy szöglet után megszerezte a vezetést (1-0). Nem sokáig örülhetett a hazai csapat, egy jól felépített támadás után sikerült egyenlíteni (1-1), Gágyor volt eredményes. A szünet után magasabb fordulatszámon játszott csapatunk, ennek meg is lett az eredménye, Gágyor értékesített egy büntetőt, így már a mieink vezettek (1-2). Itt nem állt le az FTC II, Birkás is betalált, ezzel pedig eldöntötte a három pont sorsát (1-3).

Az FTC II legközelebb október 20-án, vasárnap 11.00-tól a Kaposvári Rákóczit fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
NB III, Dél-Nyugati csoport, 11. forduló

PTE-PEAC – FTC II 1-3 (1-1)
Pécs, PMFC Stadion

FTC II: Őri – Lukács, Lakatos, Horváth (Takács, 38.), Bolgár - Fenyvesi, Kokovai - Gágyor, Birkás (Knáb, 84.), Molnár (Szerdjukov, 65.) - Ladányi
Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Az FTC II gólszerzői: Gágyor (33., 56. - büntető), Birkás (62.)

NB III: Döntetlen a Majosi SE ellen

Második csapatunk ikszelt a bonyhádiak ellen.

Siófokon is győzött az FTC II

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es sikert aratott a Balaton partján az NB III 9. fordulójában.

FTC II: Döntetlen a Dunaharaszti ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 1-1-et játszott hazai pályán a bajnokság 8. fordulójában.

Négy perc alatt fordítottunk és győztünk Pakson

NB III-as labdarúgócsapatunk korán hátrányba került, de két gyors góllal fordított, így 2-1-re győzött.

NB III: döntetlen a Szekszárd ellen

Tartalékcsapatunk 1-1-es döntetlent játszott a Szekszárd ellen a bajnokság 6. fordulójában.

NB III: Két góllal vertük a Főnixet

Második számú labdarúgócsapatunk sikerével fellépett a tabella második helyére.

Hétgólos meccsen, ötöt rúgva nyertünk Pécsen

Az FTC II labdarúgócsapata folytatta remek sorozatát az NB III-ban, ezúttal a Pécset győzte le 5-2-re.

NB III: 5-0-s hazai siker a Dunaföldvár ellen

Tartalék labdarúgócsapatunk 5-0-s diadalt aratott a harmadosztály harmadik fordulójában.