2022. március 6.
Háromgólos vereség Hódmezővásárhelyen
Tartalékcsapatunk közel félórát emberhátrányban játszott.

Az NB III Közép-csoportjában szereplő FTC II két győzelemmel a háta mögött várta a vasárnapi, hódmezővásárhelyi mérkőzést, ahol a házigazda Hódmezővásárhelyi FC korán megszerezte a vezetést, már a 13. percben előnyhöz jutott (1-0). Antman Joshua gólja egyben a félidei eredményt is kialakította.

A térfélcserét követően sokáig nem esett újabb gól, a hajrához közel azonban 10 percen belül eldőlt a pontok sorsa: a 68. minutumban Molnár Ádin, tízzel később pedig Bata Kristóf is betalált a 62. percben Arday Dominik kiállítása miatt megfogyatkozó Ferencváros kapujába, így kialakítva a 3-0-s végerdményt.

Együttesünk legközelebb március 13-án, hazai pályán szerepel, akkor a listavezető Kozármisleny lesz az ellenfél.

Képünk illusztráció!

NB III Közép-csoport, 24. forduló

Hódmezővásárhelyi FC–FTC II 3-0 (1-0)

Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhelyi Városi Stadion. Játékvezető: Szommer Attila

FTC II: Mergl –  Orosz (Kaján, 71.), Könczey, Cubra, Arday – Mazzonetto A., Pintér (Vida, 71.), Leandro – Lisztes (Vogyicska, 83.), Baturina, Mazzonetto N (Czékus, 78.). Vezetőedző: Borbély Balázs

Sárga lap: Ondrejó (51.), Povázsai (59.), illetve Könczey (30.), Orosz (44.), Leandro (91.)

Kiállítva: Arday (62.)

Gólszerzők: Joshua (13.), Molnár (68.), Bata (78.)

Négygólos győzelemmel zártuk az idényt

Az FTC II 4-0-ra nyert a Paks II ellen a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.

Vereséget szenvedtünk Nagykanizsán

Az FTC második számú labdarúgócsapata idegenben 3-1-re kikapott a Nagykanizsától.

Négy gólt szerezve nyertünk a rangadón

Az FTC második számú labdarúgócsapata hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Dunaföldvárt.

Hátrányból felállva győzött az FTC II

NB III-as labdarúgócsapatunk egygólos hátrányból Manner és Horváth góljával fordított és nyert 2-1-re.

NB III: Győzelem a PTE-PEAC ellen

Második számú labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a pécsiek ellen.

NB III: Vereség a Szentlőrinc otthonában

Második csapatunk 6-2-es vereséget szenvedett.

NB III: Győzelem az Érd ellen

Második csapatunk 3-0-ra verte az Érdet.

NB III: Kétgólos vereség Kaposváron

Második számú labdarúgócsapatunk 2-0-ra maradt alul a Kaposvári Rákóczi vendégeként.