2021. február 28.
Fordulatos meccsen döntetlen az Újpest II ellen
Kétszer is vert helyzetből jöttünk vissza, a végén ugyan vezettünk, de a győzelem elmaradt.

Az NB III. Közép csoportban szereplő FTC II is megkezdte a szereplést a 2021-es naptári évben. Máté Csaba együttese a remek őszi idény után a harmadik helyről várta az Újpest II elleni első tavaszi fordulót.

A mieink a Kovács – Nagy, Könczey, Iyinbor, Arday – Leandro, A. Mazzonetto, Hajdú – Redzic Damir, Pócsik, N. Mazzonetto kezdővel léptek pályára az Újpest Labdarúgó Sportcentrumában.

A 27. percben Kenyeres góljával a hazai együttes szerezte meg a vezetést, de a Ferencváros tíz perccel később Pócsik Botond büntetője révén egyenlített. Az első félidőben újabb gól nem született, így 1-1-es döntetlennel mentek pihenőre a csapatok.

A fordulás után ismét eredményes volt az Újpest II, ezúttal Kálnoki-Kis talált be Kovács kapujába. A zöld-fehérek azonban nem adták fel, és az első játékrészhez hasonlóan mostis nagyon gyorsan jött válasz: Leandro volt eredményes (2-2). A Fradi azonban ennyivel nem elégedett meg, öt perccel később Hajdú Roland révén a vezetést is megszerezte (2-3)! A mieink azonban nem tudták megtartani egygólos előnyüket, a mérkőzés hajrájában még egyenlítettek a hazaiak, így alakult ki a 3-3-as végeredmény.

- Két nagyon harcos és fiatal csapat találkozott ma. Kétszer is hátrányba kerültünk, de a csapat erejét mutatja, hogy mindkét alkalommal gyorsan sikerült válaszolnunk a bekapott gólra. A második félidő vége felé a vezetést is megszereztük, sajnálatos, hogy ezt nem tudtuk megtartani. Úgy gondolom, hogy a mezőnyben többet birtokoltuk a labdát, ráadásul idegenben háromszor is eredményesek voltunk, így illett volna győztesen elhagynunk a pályát – értékelt a mérkőzés után csapatunk vezetőedzője, Máté Csaba.

Férfi labdarúgás, NB III. Közép csoport, 22. forduló
Újpest II – FTC II 3-3 (1-1)

FTC II: Kovács – Nagy O., Könczey, Iyinbor, Arday – Leandro (Molnár, 72.), A. Mazzonetto, Hajdú, - Redzic Damir, Pócsik (Jones, 85.), N. Mazzonetto (Katona, 83.) Vezetőedző: Máté Csaba

Gólszerzők: Pócsik Botond (37. – büntető), Leandro (65.), Hajdú Roland (71.)

Négy perc alatt fordítottunk és győztünk Pakson

NB III-as labdarúgócsapatunk korán hátrányba került, de két gyors góllal fordított, így 2-1-re győzött.

NB III: döntetlen a Szekszárd ellen

Tartalékcsapatunk 1-1-es döntetlent játszott a Szekszárd ellen a bajnokság 6. fordulójában.

NB III: Két góllal vertük a Főnixet

Második számú labdarúgócsapatunk sikerével fellépett a tabella második helyére.

Hétgólos meccsen, ötöt rúgva nyertünk Pécsen

Az FTC II labdarúgócsapata folytatta remek sorozatát az NB III-ban, ezúttal a Pécset győzte le 5-2-re.

NB III: 5-0-s hazai siker a Dunaföldvár ellen

Tartalék labdarúgócsapatunk 5-0-s diadalt aratott a harmadosztály harmadik fordulójában.

NB III: Fölényes győzelem a Bonyhád otthonában

Tartalékcsapatunk 3-0-s győzelmet aratott a harmadosztály második fordulójában.

NB III: Döntetlennel kezdtük az idényt

Második csapatunk 1-1-et játszott a Gárdonnyal.

Négygólos győzelemmel zártuk az idényt

Az FTC II 4-0-ra nyert a Paks II ellen a labdarúgó NB III Dél-Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.