
Az FTC II. az NB III Közép csoportjába került, az első találkozóra augusztus 2-án, 11 órától kerül sor, Máté Csaba együttese a Kecskemétet fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpont centerpályáján.
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a hazai drukkerek számára a belépésre kizárólag a Vajda Péter utcai gyalogos főbejáraton keresztül van lehetőség. Belépőket 500 Ft-ért lehet vásárolni kizárólag szurkolói kártyával vagy érvényes népligetes belépőkártyával. A bevételt az FTC utánpótlásának fejlesztésérre fordítjuk.
A vendégszurkolók kizárólag a Kismartoni úti bejáraton jöhetnek be a mérkőzésre, a jegyek számukra is 500 Ft-ba kerülnek. Mindkét esetben a belépési pontoknál lévő pénztáraknál lehet megváltani a jegyeket, melynek bevételét teljes egészében az utánpótlásunkra fordítjuk.
A hatósági előírás alapján a maximális nézőszám 500 fő. A mérkőzésre kinyit a Kismartoni úti büfé.
NB III, KÖZÉP CSOPORT, 1. FORDULÓ
FTC-MVM Népliget Sportközpont, centerpálya
Augusztus 2., 11:00: FTC II-Kecskemét
További hazai mérkőzéseink augusztusban:
08.12., szerda, 17.30: FTC II-Újpest II
08.23., vasárnap, 11.00: FTC II-Monor
08.30., vasárnap, 11.00: FTC II-Dunaújváros
Második számú labdarúgócsapatunk 3-0-ra nyert az NB III Dél-Nyugati csoport 24. fordulójában hazai pályán.
Tartalékcsapatunk fordulatos mérkőzésen nyert a Dunaharaszti vendégeként 3-2-re az NB III-ban.
Az FTC II az egyetlen a három legerősebb ligát vizsgálva, amely az aktuális bajnokságban még veretlen –VIDEÓ!
NB III-as labdarúgócsapatunk 3-1-re győzött, amely így már 22 mérkőzés óta veretlen.
Második csapatunk ismét nyerni tudott a harmadosztály Dél-Nyugati csoportjában.
NB III-as labdarúgócsapatunk 4-2-re győzött a bajnokság 20. fordulójában.
Második számú labdarúgócsapatunk a PMFC ellen 1-1-es döntetlent játszott.
Az FTC II labdarúgócsapata 3-1-re nyert Dunaföldváron az NB III-as bajnokságban.