2020. március 1.
Újabb rekord dőlt meg a DVSC legyőzésével
Immáron 48 bajnoki mérkőzés óta nem kapott ki labdarúgócsapatunk a Groupama Arénában.

Magyar bajnoki címvédő és listavezető labdarúgócsapatunk a DVSC elleni 2-0-s győzelemnek köszönhetően újra megdöntötte a hazai veretlenségi rekordot, amely már 48 mérkőzést számlál.

Ezzel folytatódott parádés hazai sorozatunk: labdarúgócsapatunk immáron 48 mérkőzés óta veretlen hazai környezetben az NB I-ben, ami klubrekord 120 éves történelmünkben!

Sergei Rebrov vezetőedző csapata 2019. október 19-én, az Újpest 1-0-s legyőzésekor döntötte meg a hazai veretlenség évtizedek óta fennálló 40 meccses csúcsát, azóta pedig a Mezőkövesd (1-1), a ZTE FC (3-2), a Puskás Akadémia (2-2) ,a Paks (4-0), a Budapest Honvéd (0-0), a MOL Fehérvár (1-0) és a DVSC (2-0) ellen sem talált legyőzőre. A 2017. április 29. óta tartó szériában 37 siker és 11 döntetlen a mérlegünk.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a harmadik kört

A DVSC elleni hazai mérkőzés 2-0-s végeredménye már az első félidőben kialakult.

Rebrov: „Jól dolgoztunk, megérdemeltük a győzelmet”

Vezetőedzőnk szerint fontos, hogy gól nélkül tartottuk a DVSC-t.

Boli: „Újra megmutattuk, hogy jó csapat vagyunk”

A DVSC elleni második gólt szerző Boli szerint az igazi arcunkat mutattuk – VIDEÓ!

„A DVSC legyőzése lendületet adhat a folytatásra”

Középpályásunk, Sigér Dávid szerint sokat dolgozott a csapat a szombati győzelemért.

Fiatal Fradi-szurkoló nyerte a Vespa motort

Illés Koppány és édesapja a Midtjylland elleni BL-mérkőzés előtt vehette át nyereményét - VIDEÓ!

Féláron a BL-meccsek 4 ezer Fradi-szurkolónak!

Négy hónapos kedvezményes RTL+ előfizetést ajándékozunk 4 ezer szurkolónknak: féláron nézhetik a BL-meccseket!

Sajtóakkreditáció az Újpest elleni bajnokira

A sajtó munkatársai augusztus 16., péntek 14.00-ig adhatják le akkreditációjukat a szombati mérkőzésre.

Botka: „Az első félidőben jöhetett volna a második gól”

Válogatott védőnk szerint a szurkolóknak is köszönhető az első félidőben mutatott remek játék – VIDEÓ!