
Mint ismert, magyar bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk a litván Zalgiris Vilnius ellen kettős győzelemmel, 7-0-s összesítéssel kvalifikálta magát az UEFA Európa Konferencia Liga csoportkörébe, így sorozatban ötödik alkalommal szerepelhet egy nemzetközi kupa főtábláján.
Amint azt megírtuk, az UEFA pénteken elkészítette a kalapok beosztását, amelynek értelmében a mieink az első kalapból várták a sorsolást, akárcsak az Eintracht Frankfurt (német), a Dinamo Zagreb (horvát), a Club Brugge (belga), az AZ Alkmaar (holland), a KAA Gent (belga), a Fenerbahce (török) és a LOSC Lille (francia), így ezekkel a csapatokkal nem kerülhetett össze a Fradi.
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) szeptember 1-jén, pénteken délután elkészítette a csoportok beosztását is.
A csoportkör első fordulójának játéknapja szeptember 21., csütörtök lesz. A további játéknapok: október 5., október 26., november 9., november 30., december 14. A pontos menetrend később alakul ki.
Dibusz végigjátszotta a mérkőzést, Tóth és a válogatottban debütáló Szalai csereként lépett pályára.
A magyar válogatott szövetségi kapitánya elmondta, mit vár el csapatától Svédország és Azerbajdzsán ellen.
Hat magyar bajnoki cím, egy MK-siker, egy BL-, négy UEL- és egy EKL-főtábla után távozik Eldar Civic.
A friss BL-győztes párizsiak szakembere egyesületünket méltatta a Groupama Arénában – EXKLUZÍV INTERJÚ!
Június 18-án, szerdán sorsolják a második forduló párosításait, július 22-23. és július 29-30. a meccsnapok.
Közös meccsnézés a szentélyben, örömmámor, szívhez szóló beszédek a bajnokavatón – VIDEÓ!
Dibusz Dénes osztotta meg gondolatait a svédek elleni felkészülési válogatott mérkőzés előtt.
Korábbi védőnkkel a 2026-os világbajnokság mellett a benne élő Fradi-élményeiről is beszélgettünk – INTERJÚ!