
Bajnokcsapatunk a szezon utolsó hazai mérkőzésén 2-1-es győzelmet aratott a DVSC ellen Isael és Varga góljával. A találkozón lehetőséget kapott középpályásunk, Sigér Dávid is, aki legutóbb március 30-án, a Kisvárda ellen lépett pályára.
- Nem volt egyszerű ennyi kihagyás után egy ilyen lüktető iramú meccsbe beszállni, hiszen az ellenfél mindent megtett azért, hogy kiegyenlítsen, mert komoly harcban van a harmadik helyért – mondta Sigér. - A másik oldala a dolognak, hogy nagyon felemelő volt ennyi kihagyás után a szezon utolsó hazai meccsén pályára lépni. Sokat jelent, hogy bajnokként köszönhettem el én is.
Sigér a 82. percben állt be Varga Roland helyére.
- Jól esett, hogy én voltam a harmadik csere, így nem a kispadról kellett néznem, ahogy véget ér az utolsó hazai találkozónk. Így remek módon búcsúztathattam ezt a fantasztikus szezont. Amikor idekerültem, az volt az első számú célom, hogy fontos része legyek a csapatnak. Keményen dolgoztam, hogy én is kivehessem a részem a bajnoki sikerből.
Második adásunkban Rákosi Gyula és Horváth László idézi fel emlékeit a 60 évvel ezelőtti VVK-döntőről.
Korábbi német labdarúgónk az ex-Fradi-csatárral is együtt játszik és mindig naprakész az FTC-ből – INTERJÚ
A 8000. bérletes visszakapja bérlete árát, a többiek között Vespa motort sorsolunk ki!
Újdonsült asszisztensedzőnk, Stephen Glass feleségével együtt már most otthon érzi magát Budapesten – VIDEÓ!
Télen igazolt kapusunk továbbra is a Ferencváros sikereiért fog dolgozni.
Pályaedzőnk helyét az Aberdeen és a Newcastle korábbi játékosa, Stephen Glass veszi át.
Vezetőedzőnk nyaralásáról is beszélt, de szóba kerültek az első edzések és a BL-sorsolás is – VIDEÓ!
Orosz Pál mellett Hajnal Tamás is értékelte a sorsolást.