
Zajlik már az idény a medencében, a parkettán és a jégen is, női és férfi kézilabdázóink, vízilabdázóink és jégkorongozóink pedig valamennyien egyért küzdenek: a Ferencváros sikeréért. Élje át ön is az utánozhatatlan Fradi-hangulatot Háfra Noémiék, Schuch Timuzsinék, Kövesdi Vivienék, Varga Dénesék, Balázs Noémiék vagy éppen Nagy Gergőék mérkőzésein, most jelentős kedvezménnyel!
Aki idénybérletet vált például a hokicsapat meccseire, az automatikusan 50 százalék kedvezményben részesül, amikor kézilabdázóink vagy pólósaink hazai bajnokijaira vásárol jegyet. Bármely csarnokba is látogasson ki, aki eljön, azt a Fradit kapja, amire minden fradista vágyik!
(A kedvezményes jegyvásárlás első alkalommal személyesen, a másik szakosztályi bérlet bemutatásával lehetséges, a további részletekről a helyszínen lehet érdeklődni!)
Június 18-án, szerdán sorsolják a második forduló párosításait, július 22-23. és július 29-30. a meccsnapok.
Közös meccsnézés a szentélyben, örömmámor, szívhez szóló beszédek a bajnokavatón – VIDEÓ!
Dibusz Dénes osztotta meg gondolatait a svédek elleni felkészülési válogatott mérkőzés előtt.
Korábbi védőnkkel a 2026-os világbajnokság mellett a benne élő Fradi-élményeiről is beszélgettünk – INTERJÚ!
A Fradi Zóna Plusz negyedik adásában labdarúgócsapatunk legfrissebb érkezőjével, Ötvös Bencével beszélgetünk.
A Ferencvárosban folytatja pályafutását a 27 éves gólerős középpályás, Ötvös Bence.
Országszerte 239 üzletben lesz elérhető a Fradi Bajnokcsapat 36 kollekciónk.
Szurkolóink dönthetik el, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.