2023. augusztus 9.
Hamrun-FTC: szurkolói információk
Máltára kiutazó szurkolóink külön busszal utazhatnak a csütörtöki mérkőzés helyszínére.

Mint ismert, magyar bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk augusztus 10-én, csütörtökön 19.30-tól a máltai Hamrun Spartans vendégeként lép pályára az UEFA Európa Konferencia Liga harmadik selejtezőkörében.

Az EKL-selejtezőre kiutazó drukkereknek az FTC külön buszt bérelt! Ezzel a városközpontból, a San Publiju templom előtti térről (Pjazza San Publiju) szállítjuk őket a Ta'Quali Nemzeti Stadionhoz, majd vissza a városközpontba.

A busz 16.30-ra érkezik a Pjazza San Publiju térre, majd 17.30-kor indul a stadionhoz. Kérjük, érkezzenek időben a kiindulási ponthoz! A busz könnyebb megtalálása érdekében kinyomtatott Fradi-címerrel, valamint az FTC munkatársaival várjuk a mérkőzésre vouchert vásárolt drukkereket.

A vouchereket a stadion mellett, az FTC munkatársainál tudják majd jegyre váltani (Millenium Stand). Ehhez a kinyomtatott voucherre, a szurkolói kártyára és egy arcképes igazolványra lesz szükség!

A mérkőzés után nagyjából 22.00-22.30 körül ér vissza a busz a találkozási pontra!

Továbbra is zajlik a bajnoki szezonbérletek értékesítése a 2023/24-es szezonra!

Zajlik a jegyértékesítés a Hamrun Spartans elleni hazai EKL-selejtezőre!

Cikkajánló

BL: a második körben kezdjük a selejtezőket

Június 18-án, szerdán sorsolják a második forduló párosításait, július 22-23. és július 29-30. a meccsnapok.

A mi esténk – így ünnepeltük a 36. bajnoki címet

Közös meccsnézés a szentélyben, örömmámor, szívhez szóló beszédek a bajnokavatón – VIDEÓ!

„Megvan a lehetőségünk, hogy kipróbáljunk új dolgokat”

Dibusz Dénes osztotta meg gondolatait a svédek elleni felkészülési válogatott mérkőzés előtt.

Wingo: „Büszkén viseltem a Fradi zöld-fehér mezét”

Korábbi védőnkkel a 2026-os világbajnokság mellett a benne élő Fradi-élményeiről is beszélgettünk – INTERJÚ!

Új igazolásunkkal érkezik a Fradi Zóna Plusz új része

A Fradi Zóna Plusz negyedik adásában labdarúgócsapatunk legfrissebb érkezőjével, Ötvös Bencével beszélgetünk.

Magyar középpályással erősítettünk

A Ferencvárosban folytatja pályafutását a 27 éves gólerős középpályás, Ötvös Bence.

Már a Penny-ben is várják a legújabb Fradi-termékek!

Országszerte 239 üzletben lesz elérhető a Fradi Bajnokcsapat 36 kollekciónk.

Szavazás: ki volt a szezon legjobb Fradi-labdarúgója?

Szurkolóink dönthetik el, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin