2023. január 30.
FTC-Újpest: szerezze be kedvezményesen bajnoki óránkat
2023 és a szezon első hazai derbije alkalmából 33 százalék kedvezménnyel vásárolhatja meg óránkat.

Mint ismert, magyar bajnoki címvédő, kupa- és UEL-csoportgyőztes férfi labdarúgócsapatunk február 5-én, vasárnap 17.30-tól az Újpest együttesét fogadja a Groupama Arénában az év, és a szezon első hazai derbijen. Ahogy drukkereink már megszokhatták, ezúttal is meccsnapi ajánlattal készülünk.

A derbi alkalmából Fradi x TW Steel 33. bajnoki óránkat kínáljuk 33 százalék kedvezménnyel, így most 179.990 forint helyett 120.593 forintért vásárolhatják meg. A legutóbbi bajnoki aranyérem ihlette termék egy kiváló minőségű, 316L típusú acélból egyedileg készített férfi karóra, melyet prémium, svájci gyártmányú Ronda Z60 kronográf szerkezet hajt. PVD fekete bevonatú tokkal (átmérője 48 mm) és fényes fekete lünettával kínáljuk. Limitált, sorszámozott kiadás, mindössze 133 darab készült belőle!

A 100 méterig vízálló karóra üvege fényvisszaverő zafírkristályból, a mutatók csiszolt acélból készültek, hátlapján gravírozott Fradi-címer található. Fekete számlapja zöld és fehér részletekkel, a külső gyűrűje pedig "33 CHAMPIONS Edition" felirattal rendelkezik. Három éves, az egész világra kiterjedő garancia jár hozzá.

Az ajánlat kizárólag a február 5-i, vasárnapi meccsnapon érvényes a Fradi Shopban, a shop.fradi.hu-n, a Fradi Kamionnál, a Fradi-minibusznál és a Gold VIP szektor árusítópontjánál a megjelölt termékre a készlet erejéig, más kedvezménnyel nem összevonható.


Ne hagyja ki a 2023-as év első derbijét! Jegyeket ITT vásárolhat!

Vegye meg a Fradiért!

UEL-csoportgyőztes labdarúgócsapatunk nyolcaddöntős ellenfele ugyan még nem ismert, de a március 16-i, Puskás Arénában megrendezésre kerülő visszavágóra már elindult a jegyértékesítés. Biztosítsa be helyét most, legyen ott a történelmi mérkőzésen, és buzdítsa a helyszínről Dibusz Déneséket. Részletek ITT!

Ezzel párhuzamosan továbbra is zajlik a bajnoki bérletek értékesítése, részletek ITT!

Cikkajánló

NL: Kikaptunk a törököktől, a B-divízióban folytatjuk

Dibusz és Varga is kezdett, Tóth debütált a törökök elleni vesztes NL-playoff visszavágóján.

Abu Fani kezdett, Izrael legyőzte Észtországot

Középpályásunk 75 percet játszott a találkozón.

Marco Rossi: „Kutya kötelességünk mindent beleadni!”

A válogatott szövetségi kapitánya a törökök elleni NL-visszavágó előtt nyilatkozott.

Gartenmann kezdő volt a svájci válogatottban

Védőnk végig a pályán volt az észak-írek elleni 1-1-re végződött felkészülési mérkőzésen.

Kaján Norbert csereként lépett pályára Izland ellen

A magyar U21-es férfi labdarúgó-válogatott 3-0-ra kikapott a spanyolországi edzőtáborban.

30 százalékos kedvezménnyel vehetik meg a BCS35 karórát

Kihagyhatatlan akciót biztosítunk bérletes szurkolóink számára március 29-én a Fradi Shopban.

Nemzetek Ligája: Kétgólos vereség Törökországban

A 3-1-re elvesztett első meccs után a playoff-párharc visszavágóját vasárnap rendezik a Puskás Arénában.

Elkelt Raul Gustavo győztes labdája

A vásárlással az Albert Alapítványt támogatják szurkolóink.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin