2019. szeptember 9.
Blaziccsal nyertek rangadót a szlovének
Szlovénia Miha Blaziccsal a soraiban győzött 3-2-re. Észak-Macedónia Stefan Spirovski nélkül nyert.

A magyar-szlovák Eb-selejtezőn kívül a Szlovénia-Izrael összecsapáson is szerepelt Fradi-játékos. A hazaiak ugyanis az 54. percben, 1-1-es állásnál cserélték be az FTC középső védőjét, Miha Blazicot.

A cserét két gyors gólt követte: előbb Izrael került előnybe, de a szlovének hamar egyenlítettek. Úgy tűnt, több találat már nem születik, de Verbic 90. percben szerzett góljával kiharcolta a győzelmet (3-2).

Szlovénia így fellépett a továbbjutást jelentő második helyre.

Szintén a G-csoportban rendezték a Lettország-Észak-Macedónia találkozót, amelyen 2-0-s vendégsiker született. Stefan Spirovski a cserepadról nézte végig a selejtezőt. Az észak-macedónok nyolc ponttal az ötödikek.

A csoportot a lengyelek vezetik 13 egységgel.

Csatárunk, Mikalai Sihnevich pedig kezdőként 70 percet játszott a fehéroroszok Wales elleni mérkőzésén (Wales-Fehéroroszorgszág 1-0).

Pascal Jansen: „A játékosaim rendkívül elszántak”

Soron következő hazai bajnokink előtt holland vezetőedzőnk mondta el várakozásait.

FTC–Fehérvár FC: meccsnapi programok

Következő hazai bajnokinkon a Közlekedés Napját ünnepeljük. Számos programmal várjuk a szurkolókat.

Sajtóakkreditáció a Nice elleni UEL-meccsre

A sajtó munkatársai október 22-e, kedd 16.00-ig adhatják le akkreditációjukat.

„Szeretnék segíteni a Fradinak a pályán kívül is”

Korábbi brazil labdarúgónk tervei szerint jövőre Magyarországra utazik – VIDEÓ!

„A mai napig érzem a szurkolók szeretetét”

Pinte Attila amikor csak teheti, a Groupama Arénában szurkol a Fradinak.

FTC-Fehérvár: ezúttal is vár a Fradi Kamion

Október 20-án, vasárnap a Fehérvár FC elleni bajnoki előtt csodálhatják meg országjáró járművünket.

Misidjan gólt lőtt a suriname-i válogatottban

A tunéziai Ben Romdhane csereként lépett pályára, az ecuadori Ramírez végig a kispadon ült.