
Magyar bajnok és kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk május 14-én, szombaton 14.45-től a Gyirmót FC Győr vendégeként lép pályára az OTP Bank Liga aktuális idényének utolsó, 33. fordulójában. A mérkőzést megelőzően az FTC vezetőedzőjével, Sztanyiszlav Csercseszovval beszélgettünk.
- Ha bajnok szeretnél lenni, minden meccset komolyan kell venned, ezért nem tudnék külön egy meccset kiemelni a tavaszi idényből – felelte kérdésünkre a tréner. - Jó ellenfeleink voltak, a Kisvárda és a Puskás Akadémia is jó szezont teljesített, ám végül sikerült elérnünk a céljainkat, így jó érzésekkel pillanthatunk vissza az idényre. Ne feledjük el azonban, hogy még hátravan egy mérkőzés, ami szintén fontos, nem véletlen, hogy a győztes kupadöntő másnapján is edzettünk. Mi vagyunk a bajnok és kupagyőztes Ferencváros, muszáj ennek megfelelően teljesítenünk.
Az edzőt a szombati idényzáróval kapcsolatos várakozásairól is kérdeztük.
- A csapattól egyértelműen azt várom, hogy ezúttal is küzdjön a három pontért. Vannak sérültjeink és néhányan már a csütörtöki edzés után extra pihenőt kaptak, így a Gyirmót FC ellen már nem lépnek pályára, azonban van elég futballistánk, akik számára most itt a lehetőség a bizonyításra. Szeretnénk győzelemmel befejezni a szezont!”
Klubunk országjáró járműve 13.00 és 17.00 között várja önöket az ALCUFER Stadion vendégparkolójában.
Szalai Gábor és Matheus Saldanha góljának köszönhetően ismét vezetjük a bajnokságot - VIDEÓ!
Vezetőedzőnk a cserék szerepét is kiemelte a ZTE elleni győzelem után.
Címvédő férfi labdarúgócsapatunk 2-0-ra nyert Zalaegerszegen és újra vezeti az NB I-et.
Szurkolóink a Zalaegerszeg elleni bajnoki idején is beszerezhetik kedvenc FTC-termékeiket.
Az angol Premier League-ben, de a német Bundesligában sem találunk hasonló csúcstechnikát – VIDEÓ!
Robbie Keane a ZTE elleni bajnoki előtt elmondta, kemény, de eredményes mérkőzést akar játszani.
19:25-től már várja önt Gyepes Gábor, Páling Zsolt és Szécsi Gergő! Ne maradjon le!