2002-ben ezen a napon hunyt el egykori labdarúgónk, Simon Tibor, aki 1985 és 1998 között 331 mérkőzésen szerepelt a Ferencvárosban.
Legendás védőnk háromszor nyert magyar bajnoki címet, háromszor Magyar Kupát és háromszor Szuperkupát, illetve tagja volt a Fradi 1995/96-os Bajnokok Ligájában szereplő együttesének.
1997-ben a BVSC-hez igazolt, de egy szezon után visszatért az FTC-hez, ahol utolsó mérkőzését 1999. november 14-én a Dunaújváros ellen játszotta. A következő két évben már játékos-edzőként szerepelt ismét a BVSC-ben, majd a REAC-ban, 2001-től haláláig a Matáv Sopron vezetőedzője volt.
Simon Tibor a magyar válogatottban 1989. november 15-én egy Spanyolország elleni világbajnoki selejtezőn mutatkozott be. 1989 és 1995 között összesen 16 alkalommal szerepelt a nemzeti csapatban.
A ferencvárosi évek alatt kétszer hódította el a Fradi Futballkedvencek Kupáját (1994, 1995), szintén kétszer érdemelte ki a Fradi-szív aranymedált (1992, 1995), 1995-ben a klub örökös bajnokának választották, 1999-ben pedig Centenáriumi Aranydiplomát kapott. A Fradiban összesen 331 mérkőzésen lépett pályára, ezeken hét gólt szerzett.
23 évvel ezelőtt egy budapesti szórakozóhelyen brutális kegyetlenséggel megverték, sérüléseibe két nappal később belehalt.
1933-ban ezen a napon született férfi vízilabdacsapatunk korábbi játékosa, Kiss Egon, aki három magyar bajnoki címet és három Magyar Kupát nyert a Ferencvárossal.
Emléküket örökké megőrizzük!
Egykori kiváló labdarúgónkra emlékezünk május 12-én.
A Fradi család három tagját köszöntjük a mai napon.
A Fradi család három tagjára emlékezünk május 11-én.
A Fradi család négy tagját köszöntjük a mai napon.
Egykori labdarúgónkra emlékezünk május 10-én.
A Fradi család három tagját köszönthetjük a mai napon.
A Fradi család hat tagjára emlékezünk május 9-én.