2024. október 2.
Őket ünnepeljük ma
A Fradi család négy tagját köszönthetjük október 2-án.

Ma ünnepli születésnapját korábbi egyszeres magyar bajnok atlétánk, Arnhoffer Károly.

Ezen a napon ünnepli születésnapját korábbi kézilabdázónk, Dajka Bettina. Az FTC saját nevelésű játékosa 13 évig volt a Ferencváros igazolt sportolója. Egy bajnoki címet és egy KEK-et nyert a csapattal.

Ma ünnepli születésnapját korábbi labdarúgónk, Rab Tibor. A Fradiban összesen 439 alkalommal pályára lépett korábbi védő és középpályás két-két alkalommal nyert magyar bajnokságot és kupát a csapattal, illetve tagja volt az 1974/75-ös szezonban KEK-döntőt játszó együttesnek.

Ma ünnepli születésnapját korábbi kézilabdázónk, az egyszeres magyar bajnok és kétszeres MK-győztes Olasz Mária.

Boldog születésnapot kívánunk!

Ezen a napon a Fradi család négy tagját köszönthetjük.

Rá emlékezünk ma

Ezen a napon egykori labdarúgónkra emlékezünk.

Október 3-án a Fradi család négy tagját köszönthetjük.

Rájuk emlékezünk ma

Három egykori sportolónkra emlékezünk október 3-án.

Október 3-án zárva tart a Fradi Bolt

Október 3-án, a Tottenham elleni mérkőzés napján a Népligetben található Fradi Bolt zárva tart.

Megjelent az októberi Zöld és fehér

Sport és életmód magazinunk legújabb számában Európa Liga-stílusban mutatjuk be főtáblás ellenfeleinket.

Október 1-jén a Fradi család két tagját köszönthetjük.

Egykori labdarúgónkra emlékezünk október 1-jén.