2024. szeptember 17.
Őket ünnepeljük ma
A Fradi család nyolc tagját köszönthetjük szeptember 17-én.

Ma ünnepli születésnapját női labdarúgócsapatunk négyszeres magyar bajnok és egyszeres kupagyőztes kapusa, Barti Luca.

Szintén szeptember 17-én született férfi labdarúgócsapatunk korábbi játékosa, a magyar bajnok Babatunde Fatusi, aki tagja volt az 1995-ben BL-főtáblás együttesünknek.

Ma ünnepli születésnapját férfi labdarúgócsapatunk korábbi játékosa, a magyar bajnok Rob Kornél.

Ezen a napon ünnepli születésnapját korábbi kézilabdázónk, Becz Mariann. Csapatunkkal kétszer nyert bajnokságot, valamint háromszor a Magyar Kupát is a magasba emelhette.

Ma ünnepli születésnapját az egyszeres magyar bajnok atléta, Hazai Balázs.

1976-ban ezen a napon született a háromszoros magyar bajnok footgolfozó, Lengyel Béla.

Ma ünnepli születésnapját korábbi tekézőnk, az ötszörös magyar bajnok és egyszeres Európa Kupa-győztes Németh Angéla.

Ma ünnepli születésnapját női labdarúgócsapatunk korábbi játékosa, a magyar bajnok Németh Hanna.