2024. szeptember 10.
Rangadóval megyünk tovább szerdán este
A tavalyi bronzérmes Mosonmagyaróvár otthonában jelentős erőfelmérő vár női kézilabdacsapatunkra.

Jól kezdte az idényt női kézilabdacsapatunk, hiszen a bajnokságban és a Bajnokok Ligájában is magabiztos győzelmet aratott még annak ellenére is, hogy az első félidő egyik találkozón se volt tökéletes. Amint azt megszokhattuk, pörög tovább az évad, szerdán már itt az újabb összecsapás, méghozzá a nehezebb fajtából.

A Mosonmagyaróvár otthonában játsznak lányaink, ott pedig az elmúlt években rendre szoros meccseket vívtak, s bár jobbára sikerült megszerezni a két pontot, 2023 februárjában egy döntetlen is becsúszott (22-22).

– Komoly kis mérkőzésre számítok, hiszen a Mosonmagyaróvár már megmutatta, hogy nagyon közel van az élcsapatokhoz, főleg, ha hazai pályán játszik – emelte ki Tomori Zsuzsanna. – Csalóka szerintem az győri mérkőzésük eredménye, mert voltak nagyon jó periódusaik. A videózásoknál az új játékosok is láthatták, hogy milyen hangulat szokott lenni ott, szóval mindenki tisztában van vele, hogy ez lehet az első igazán komoly mérkőzésünk az idényben.

A Móvár az első fordulóban a Győr otthonában lépett pályára és szenvedett vereséget – az ETO szemernyi esélyt se hagyott vendégének, már negyed óra után hét, a szünetben tizenegy gól volt a különbség, a végeredmény 32-21 lett. Ellenfelünk tavalyi keretéből több alapember is távozott, Szemerey Zsófi a Metzhez, Pásztor Noémi a CSM Bucuresti-hez, Tóth Nikolett pedig a DVSC-hez igazolt, vagyis némileg átalakult együttes fogad majd bennünket.

– Nem tartunk még ott, ahol szeretnénk, de jó úton vagyunk – folytatta Tomori. – Jó lépcsőfok lesz a következő mérkőzés, harcias, agresszív ellenfélre számítok, szóval fel kell kötnünk a gatyát, de meg kell ugranunk, hiszen nem szeretnénk pontot veszíteni.

A vendégszektorba szóló jegyeket a helyszínen, a 18 órakor nyíló pénztárban lehet megvenni. Emlékeztetjük szurkolóinkat, hogy szombaton, szeptember 14-én újra hazai Bajnokok Ligája-meccset rendezünk - a Podravka Vegeta elleni meccsen nem lehet más a cél, mint az újabb győzelem! Jegyvásárlás a meccsjegy.fradi.hu-n!

TV: M4 Sport
Jegyár: 2900 Ft - álló, 3500 Ft - ülő (a helyszíni jegyárak 500 forinttal drágábbak)

Izgalmas meccsen, de magabiztosan nyertünk az MKC ellen

A mérkőzés elején ellépett ellenfelétől női kézilabdacsapatunk, és háromnál közelebb nem is engedte már.

Hat játékosunkkal készül a válogatott a románok ellen

Az olimpiai hatodik női kéziválogatott szeptember végén játszik felkészülési meccset Tatabányán.

„Felszívtuk magunkat, mindent megtettünk, amit tudtunk”

Papp Dorka, Balogh Veronika és Szeibert Anna az U18-as kézilabda világbajnokságon ért el szép sikert – VIDEÓ!

Újra a második félidő volt jobb, győztes rajt a BL-ben

A fordulás után újra kimagasló volt női kéziseink védekezése, így végül magabiztosan győztek a Nykobing ellen.

Lendületből mehetünk neki a BL-rajtnak

Szombaton kezdődik a Bajnokok Ligája-idény – kezdésnek a dán ezüstérmest fogadjuk az Érd Arénában.

Helyszíni jegyvásárlás az MKC elleni bajnokira

A bajnokság második fordulójában a tavalyi bronzérmes otthonában lép pályára női kézilabdacsapatunk.

„Mindent jól akartunk csinálni”

Laura Glauser mellett magyar kiválóságunk, Márton Gréta értékelte a sikeres bajnoki rajtot – VIDEÓ!

Allan Heine: "Elképesztő védekezést láttam"

Női kézilabdacsapatunk húszgólos sikere után vezetőedzőnk és Emily Bölk is elégedetten értékelt.